Vingrinājums ķermeņa atslābināšanai

Brīvdienās un svētku dienās patiešām norimt un atslābināties ne vienmēr ir tik viegli kā gribētos. Jo galva ir pilna ar projektiem, darāmajiem darbiem un arī tiem uzdevumiem, kurus tu, iespējams, biji visu nedēļu atlikusi… Un tieši tagad viņi par sevi atgādina, jo beidzot taču Tev tam ir laiks! Nav brīnums, ka neizdodas ne atslābināties, ne norimt, ja domas neliek mierā.

Tāpēc es vēlos Tev piedāvāt kādu vingrinājumu, kas saistīts ar sasprindzināšanos un atslābināšanos. Jo pirms katras atslābināšanās ir bijis saspringums. Reizēm ir neiespējami uzreiz atslābt, tāpēc, lai, cik tas dīvaini nešķistu, pirms atslābināšanās ir apzināti jāsasprindzinās vēl vairāk.

Izmēģini šo vingrinājumu, iespējams, tas palīdzēs iegūt vairāk iekšēja miera un atslābuma. Tātad, ja esi ļoti saspringusi, tad Tev var palīdzēt atslābināties tas, ka apzināti sasprindzini savu ķermeni. Kas Tev jādara:

  • Šo uzdevumu vislabāk ir pildīt guļus pozīcijā. Bet to var pildīt arī sēdus vai stāvus.
  • Aizver acis un apzināti sasprindzini pēdas. Pastiep kāju pirkstus pretī ķermenim. Un papēžus prom no ķermeņa. Apzināti atslābini tās.
  • Pēc tam sasprindzini nākamās ķermeņa daļas vienu pēc otras. Kājas. Tad dibenu. Tad centies savienot lāpstiņas. Sasprindzini rokas. Savelc dūres. Izstiep pirkstus.
  • Sasprindzini visus sejas muskuļus un centies tos pietuvināt degunam. Katru no šīm ķermeņa daļām pavisam apzināti sasprindzini, kamēr veic pāris ieelpas un izelpas. Un pēc tam atslābini katru no tām.
  • Noslēgumā vēlreiz sasprindzini un atslābini visu ķermeni.
  • Ja vēlies, visu atkārto.
Tags from the story
, , ,
Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *