Vitas Kalniņas Laimīgo Mammu Skola

Jūties labi un mierīgi savā mammas lomā!

Pievienojies Laimīgo Mammu Skolā un saņem atbalstu un resursus laimīgai savas mammas lomas piedzīvošanai.

Tevi gaida

jauni materiāli katru mēnesi
Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Katru mēnesi Tevi gaida jauna mēneša tēma, vērtīgas nodarbības tiešsaistē un ierakstā, praktiskie materiāli, atbalstoša kopiena un ikmēneša tikšanās ar LMS Atbalsta mammām.
❤️ Privāta skolas platforma
☺️ Privāta Facebook grupa
🎥 Tiešsaistes nodarbības
🎥 Tiešsaistes jautājumu un atbilžu sesijas
▶️ Visi video ierakstā
🎧 Audio meditācija
📝 Mēneša tēmas darba lapas
📱 Ekrāna tapetes visām Tavām ierīcēm
❤️ Droša un atbalstoša kopiena
❤️ Ikmēneša tikšanās ar LMS Atbalsta mammām*
❤️ Iespēja sazvanīties ar Vitu 1x mēnesi mazā grupā*
📚 Pieeja papildmateriāliem*

*”Peonija” un “Roze” abonementiem pieejas materiāliem atšķiras.

Reģistrējies šeit

uzdāvini sev ko noderīgu un skaistu
“PEONIJA” – ikmēneša abonements
49,70 eur/mēnesī ik mēnesi
49,70
  • pieeja 3 mēneša tēmām, katrā:
  • 2 nodarbības mēnesī
  • 2 video ieraksti
  • slēgta Facebook grupa
  • materiāli:
  • darba lapas
  • audio meditācijas
  • ekrāna tapetes
  • atbalsts:
  • ikmēneša tikšanās ar LMS atbalsta mammām
“ROZE” – ikgada abonements par 10 mēnešu dalības maksu un pieeja visam, ko sniedz skola!
497
  • TIKŠANĀS AR VITU KALNIŅU ZOOM GRUPAS ZVANĀ 1X MĒNESĪ – TIKAI “ROZE” ABONENTĒM
  • pieeja visām gada tēmām:
  • 24 nodarbības un video ieraksti
  • slēgta Facebook grupa
  • materiāli:
  • darba lapas
  • audio meditācijas
  • ekrāna tapetes
  • visi skolas īsie kursi – “Solo mamma”, “Laimīga pamāte”, “Ģimenes menedžments”, “Nogale bez mobilā” u.c.
  • atbalsts:
  • ikmēneša tikšanās ar LMS Atbalsta mammām

MAMMU VĀRDIEM

atsauksmes no sirds

Tikko noklausījos pirmo lekciju – gan smējos, gan raudāju. Paldies sirsnīgs par to lielo iejūtību. Un vēl – ir riktīgi labi piemēri un cilvēcīgais, pieredzes aspekts.

Sajūsminos par burvīgo platformu – ļoti gaumīga un silta. Ir tā māju sajūta. Un tie papildus resursi tik labi! Šis ir projekts, kuru nopērkot es saņemu vairāk kā gaidīju!

Noklausījos beidzot jautājumu/atbilžu sesiju. Liels, liels paldies! Biju aizkustināta un uzrunāta. Interesanti, ka pat tad, ja kāds jautājums, ko uzdevusi cita mamma, man nemaz nešķiet aktuāls, tad Tavā atbildē uz šo jautājumu izskan daudz lietu, kas aktuālas arī man.

Visvairāk paldies, ka dalies ar savu personīgo pieredzi, tas tik ļoti iedrošina, tik ļoti sakustina.. tas tik ļoti palīdz sadzirdēt, saklausīt, saredzēt sevi tajā visā vēl izteiktāk un.. pieņemt, palaist. No sirds paldies – esmu pateicīga! Ļoti!

Es šodien sev ieguvu ļoti daudz spēka, noklausoties pašu pirmo LMS meditāciju par mīlestību pret sevi. Absolūti katrs vārds ir par tām dažādajām sajūtām un nemieru, kas ir pirmajās pēcdzemdību dienās. Iesaku šo ikvienai jaundzimušai jaundzimušā bēbīša mammai.

Aktuālā tēma

Mammas intuīcija – tiešsaistē un klātienē!

Mammas intuīcija

Šī ir Tava iespēja piedalīties pirmajā Laimīgo Mammu Skolas notikumā klātienē 8. jūnija vakarā centra LĪNA telpās Miera ielā 17-2, Rīgā 💖 Vietu skaits būs ierobežots 20 dalībniecēm, klātienes biļeti vari iegādāties arī ārpus skolas abonementa vai kā abonemente – ar vairāk kā 50% atlaidi.

Lielai daļai mūsdienu mammu ir daudz informācijas par to, kas bērnam ir labi un kas nē. Ir pieejami neskaitāmi avoti, kur meklēt atbildes uz jautājumiem, kuras iepriekš mammas netika meklējušas nekur ārpus sevis. Tā vietā viņas vienkārši ieklausījās savā sirdī. Arī mūsdienās izskan ieteikumi: “ieklausies sevī!” un “vai tad tev nav mammas intuīcija?”.

Zināšanās ir spēks, tās nenoliedzami ir svarīgas, tomēr savā veidā tās arī vājina, īpaši, ja visas dzīves garumā esam raduši uzticēties tikai savai galvai un prātam. Šāds ieradums vājina ticību savai sirdsbalsij, ko mūsdienās bērniem reti māca saklausīt.

Tas, ko mamma varētu sadzirdēt, ieklausoties savā sirdī, bieži tiek baiļu, pesimisma, ārējas ietekmes un ieradumu pārmākts. Tāpēc jūnija nodarbībā runāsim par to, kā atgriezties pie savas iekšējās balss un ticības tai? Kā to trenēt un kā uz to paļauties? Kāda ir intuitīva bērna aprūpe un audzināšana?

Nodarbība – klātienē un tiešraidē – 8. jūnijā Rīgā, Q&A sesija (jautājumi & atbildes) 22. jūnijā tiešraidē. Tikšanās ar LMS PEP Atbalsta mammām 16. jūnijā, “Roze” abonentēm tikšanās ar Vitu 19. jūnijā.

Ar nepacietību gaidu mūsu tikšanos! Lasi vairāk un piesakies šeit.

Skaties ierakstā

Pārmaiņas mammas dzīvē

Pārmaiņas mammas dzīvē

Tā kā mammas dzīvi bieži pavada nogurums un sajūta, ka visa kā ir par daudz, tad, lai arī bieži gribas justies citādi, ne vienmēr mammai ir spēks un drosme kādām pārmaiņām. Pat, ja liekas, ka šīs pārmaiņas vedīs laukā no nepatīkamās sajūtas par savu dzīvi, gribas sevi saudzēt un nenoslogot vēl vairāk. Uzdrošināties palaist veco, atvadīties no tā un izbrīvēt vietu jaunajam var šķist tik grūts darbs, ka ierastais ikdienas ritenis turpina griezties.

Kā uzsākt, realizēt un pieņemt pārmaiņas? Kā pieņemt pārmaiņas, kas nav pašas uzsāktas, taču neizbēgamas? Kā izsērot un atbrīvot vietu jaunajam?

Maijā skatīsimies uz dažādiem pārmaiņu procesiem mammas dzīvē un meklēsim tajos spēku.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Peonija” un “Roze” abonentēm.

Pievienojoties majā saņem īpašu piedāvājumu manai jaunajai grāmatai “Mazulis nepiedzima” par sērām, zaudējot mazuli grūtniecības laikā.

Mammas pašvērtējums un vēlme būt vienmēr labai

Mammas pašvērtējums un vēlme būt vienmēr labai

Vai Tu esi laba mamma arī tad, ja visu nezini un ja kādreiz kļūdies? Vai esi laba arī tad, ja nepakārto visu dzīvi bērnam, bet joprojām gribi būt arī Tu pati? Un vai esi laba arī tad, ja citiem liekas, ka labas mammas dara kaut kā citādāk nekā Tu?

Esmu droša, ka katrā brīdī dari labāko, kas ir Tavās spējās, tomēr iespējams Tava iekšējā kritizējošā balss ir tā, kas saka, kaut kas ar Tevi nav kārtībā.

Aprīlī Laimīgo Mammu skolā runāsim par to, kā veidojas pašvērtējums un kāpēc tas mēdz tik ļoti svārstīties atkarībā no mūsu sasniegumiem vai citu cilvēku vērtējuma. Stāstīšu, kā saglabāt savu pašvērtējumu arī tad, ja citu gaidas no Tevis kā mammas nesakrīt ar Tavām, un kā neatdot citiem atslēgu uz savu pašvērtējumu, bet kļūt neatkarīgai. Tu esi pelnījusi justies par sevi labi!

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Peonija” un “Roze” abonentēm.

Mammas rūpes par sevi

Mammas rūpes par sevi

Rūpes par sevi pašlaik tiek izslavētas kā līdzeklis pret visām iespējamām bērnu aprūpes un audzināšanas grūtībām.

Salīdzinājums par skābekļa maskas uzlikšanu lidmašīnā vispirms sev un tikai tad bērnam jau ir kļuvis, manuprāt, patiesi kaitinošs. Tā jau augstie standarti, kas šobrīd eksistē bērnu audzināšanā, tiek vēl papildināti ar to – ja nebūsi atpūtusies un parūpējusies par sevi, tad “viss būs slikti”.

Kā reaģēt uz visām bērna vajadzībām, lai viņš izaugtu drošs un pārliecināts par sevi, un vienlaikus vēl nepazaudēt ne sevi, ne partnerattiecības?

Martā Laimīgo Mammu skolā runāsim par to nevis, kā paveikt vairāk un labāk, bet gan par to, ka mazāk ir vairāk. Nevis par samierināšanos, bet par patiesu iejūtību un laipnību pret sevi, kā arī par sevis pieņemšanu.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Mammas emocijas un ēšana

Mammas emocijas un ēšana

Mammas dzīvē emociju mēdz būt īpaši daudz un tās var būt ļoti intensīvas. Dažas mammas atzīst, ka tādu emociju pārbagātību kā kļūstot par mammu iepriekš īsti nekur citur nav piedzīvojušas. No milzu laimes izjūtas un pāri plūstošas mīlestības, līdz milzu dusmām, izmisumam un vilšanās sajūtai mēdzam izjust emociju “augšas” un “lejas”. Tās var šķist biedējošas un citreiz būt arī ļoti grūti izturamas.

Viena no lietām, ko nereti jau no agras bērnības esam saņēmušas emocionālas klātbūtnes vietā ir ēdiens. To, ka ēdiens var būt kā mierinājums lielās emocijās, pārsvarā iemācāmies agri un turpinām šo mierinājumu meklēt arī tad, kad esam jau pieaugušas.

Taču pēc tam tomēr līdz galam labi ar to nejūtamies, jo līdzās tam, ka “apēstās” emocijas pēc brīža tāpat atkal atgriežas, klāt nāk neapmierinātība ar savu izskatu un bažas par veselību, ko negatīvi ietekmē emocijās apēstais.

Par to, kā nodalīt emocijas no ēšanas (arī iespējams kādas citas destruktīvas uzvedības, kas parādās emociju pilnos brīžos), runāsim februāra nodarbībā.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Mamma darbā

Mamma darbā

Skaidrs, ka ģimenes un darba balanss ir viena no grūtākajām lietām strādājošas mammas dzīvē. Nereti tas nozīmē hronisku pārgurumu un mainīgu vainas sajūtu – te pret bērnu, par to, ka esi tik maz kopā ar viņu, te pret darba devēju, ka nespēj būt tik produktīva, īpaši, ja bērns daudz slimo.

Kā izbalansēt savu enerģiju un laiku starp darbu un ģimeni? Kā justies mierīgāk un labāk darbā? Kā plānot savu atgriešanos darbā pēc ilgāka pārtraukuma mājās ar bērnu?

Kopīgas atbildes meklēsim janvāra nodarbībā, kurā uzzināsi arī 6 soļu programmas pamatprincipus labākam ģimenes un darba dzīves balansam.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Mammas atpūta

Mammas atpūta. Kā mammām atpūsties?

Mammas atpūta

Daudzas mammas uzskata, ka atpūta ir kas tāds, kas iespējams attiecas uz citiem, tikai ne viņām. Šī atziņa var radīt dusmas, netaisnības izjūtu un aizvainojumu, reizēm pat bezcerības izjūtu. Tomēr, lai cik ļoti reizēm gribas vainot citus un lai cik neticami liekas, ka var dzīvot arī citādāk, atpūta ir iespējama arī tad, ja esi mamma.

Īstenībā prasme vai neprasme atpūsties var piemist kā dažādu profesiju pārstāvēm, tā sievietēm ar un bez bērniem. Tas bieži nav par to, kas ir tava loma un pienākumi, bet gan daudz ko maina tava spēja būt patiesi šeit un tagad. Gan tad, kad dari savu darāmo, gan tad, kad esi plānojusi atpūsties.

Ir taču iespējams pavadīt dienu tā arī neko īsti nepadarot, bet arī neatpūšoties, tāpēc skaidrs, ka tas ir attieksmes un klātbūtnes jautājums. Šomēnes runāsim par to, kā šo apgūt un ko tas īsti nozīmē.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Mamma un viņas tētis

Mamma un viņas tētis

Tēta nozīme bērna dzīvē mūsdienās tiek uzsvērta īpaši. Tēti ir ieinteresētāki, iesaistās vairāk, uzņemas iniciatīvu par to, ko vēl pirms pāris gadu desmitiem ne iedomāties nevarēja. Tētu klātbūtne bērnu dzīvēs ir augusi. Taču, kā bija Tev Tavā bērnībā ar Tavu tēti?

Tēta neesamība var sāpēt cauri visai dzīvei, arī pieaugušā vecumā, tāpat sāp arī nespēja cienīt savu tēvu, nespēja būt tuvās attiecībās ar viņu, dažāda vardarbība, kas no viņa piedzīvota gan pret sevi, gan mammu, gan brāļiem un māsām.

Nezinu, vai Tu piederi pie tām, kuras pašvērtējumam pamatus likusi un stiprinājusi pozitīva tēva klātbūtne, vai gluži pretēji – Tevī joprojām ir nepiepildītas ilgas pēc tā, ko Tu kā maza meitene būtu gribējusi no sava tēva saņemt, taču neizdevās.

Novembrī kopā pētīsim to, kāda ir Tava tēva ietekme uz Tavu dzīvi šobrīd, kas var palīdzēt Tev daudz ko saprast – par attiecībām ar sevi, par attiecībām ar savu partneri un arī ar saviem bērniem.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Ne tikai mamma, bet arī mīļotā

Ne tikai mamma, bet arī mīļotā

Ja esi mamma, kas dzīvo partnerattiecībās, tad noteikti zini, ka nav iespējams, ka viss starp jums abiem ir tikai gludi un priecīgi. Īpaši tad, kad svarīgākie savi resursi – laiks un uzmanība ir jādala starp vairākiem tuviem cilvēkiem, ne vienmēr to izdodas izdarīt tā, lai kāds nepaliek nepamanīts. Nereti tas, kurš pacietīgi vai mazāk pacietīgi gaida, kad beidzot atkal saņems savās attiecībās to, ko vēlas, ir nevis bērns, bet gan partneris. Tas var izraisīt gan atklātus, gan slēptus konfliktus.

Ja viens no partneriem nejūtas vairs saprasts, mīlēts un iekārots, tas var izpausties kā dzēlīgos komentāros, tā aukstā vienaldzībā vai pat karstās dusmās un agresijā. Tie visi ir aizsardzības mehānismi, kurus izmantojam, lai nejustu bailes, sāpes un pat kaunu nepiepildītās partnerattiecībās. Nodarbībā runāsim par to, kā pārim ar bērniem aiz dažādām uzvedības izpausmēm saskatīt savas un sava partnera vajadzības, lai atsvešināšanos vai pat konfliktus pārvērstu jaunā tuvībā.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Perfekcionisms mammas dzīvē un drosme kļūdīties

Perfekcionisms mammas dzīvē un drosme kļūdīties

Tik daudzas mammas visapkārt regulāri krīt pašpārmetumos par to, ka kaut ko nedara gana labi. Lai arī lielākoties tās ir mammas, kas ir īpaši centīgas, rūpīgas un iejūtīgas, pašas par sevi viņas nav diez ko pārliecinātas. Mammas, kas cieš no perfekcionisma, dara daudz, reizēm uz pašas izturības robežām, kamēr iekšēji jūtas, ka tas noteikti nav pietiekami. Tad viņas cenšas vēl vairāk, kas joprojām viņas nenoved tur, kur pašas grib nonākt – pie neiespējamā perfektā rezultāta.

Septembrī Laimīgo Mammu skolā runāsim par to, kādā veidā un kāpēc perfekcionisms ir kaitīgs gan mammām, gan bērniem. Kā tas ikdienas mammas dzīvē izskatās? Kur tas ir radies? Apskatīsim arī to, kā no tā varētu tikt vaļā, lai justos brīvāk, vieglāk un laimīgāk.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Stiprināt un tomēr palaist – mammas atdalīšanās no bērna

Stiprināt un tomēr palaist – mammas atdalīšanās no bērna

Katra mamma zina un saprot, ka kaut kad bērni pieaug, un tad viņi aiziet savā dzīvē. Teorētiski to saprast vēl nenozīmē, ka tas visām mammām ir viegli. Palaist bērnu mammai ir jāspēj ne tikai tad, kad viņš ir pieaudzis, bet arī jau vispirms viņu dzemdējot, kad mamma “laiž pasaulē bērnu”. Tad piedzīvojot, kā viņš apgūst patstāvīgu pārvietošanos prom no viņas, kaut kad arī uzticot savu mazuli citiem, palaižot viņu bērnudārzā, skolā, vasaras nometnē un daudzās citās dzīves situācijās.

Cik droši un paļāvīgi mamma spēj to izdarīt, ir atkarīgs no viņas pašas mazajām un lielajām šķiršanās pieredzēm. Reizēm mammas atzīst, ka ir gandrīz neiespējami atslābt, esot prom no mājas, kad ar bērnu palicis ir viņas partneris vai mamma. Citas izjūt trauksmi, kad bērns piedzīvo kādas pieredzes ārpus mājas bez viņas klātbūtnes. Vēl citas ir pārliecinātas, ka kas tāds viņām vispār nesagādā problēmas, taču katrā šķiršanās situācijā viņas labāk ātri pazūd no bērna acīm, vislabāk neatvadās, lai tikai nesastaptu bērna asaras un grūtības. Kā ir ar Tevi? Nodarbībā pētīsim, kas ir šīs vienas medaļas divas puses – tuvu un mīlošu attiecību izveide un ļaušana būt patstāvīgam. Kāpēc reizēm vieglāk ir viens, kamēr otrs sāpju pilns, un kā sev palīdzēt tajā.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Kā mammai izveidot veselīgus ieradumus

Kā mammai izveidot veselīgus ieradumus

Iespējams Tu kā mamma saņem no citiem jautājumu vai arī reizēm uzdod to pati sev – kāpēc tik daudz kas šķiet tik grūti? Zinu, ka daļa grūtuma nāk no sajūtas, ka, audzinot  mazus bērnus, esam pakļautas un ierobežotas savās izvēlēs, savās darbībās un pašas savas dzīves dzīvošanā. Kāds cits no ārpuses diriģē teju visu, kas notiek mūsu dzīvē, un vienīgais, kas šķietami šai situācijā atliek – pielāgoties, aizmirst savas vēlmes un vajadzības un cerēt uz labākiem laikiem kaut kad pēc mēnešiem vai pat gadiem.

Protams, Tu vari cerēt uz ko tādu, tomēr daudz labāk ir ļaut sev noticēt, ka arī dzīvē, kur ir ierobežotas iespējas ko mainīt vai ietekmēt, Tev ir iespēja savā dienā ieplānot ko sev. Kādu mazu saliņu, kur notiks tas, kas nāks Tev par labu. Un kopumā jau beigās ieguvēji būs visi. Taču nedari to citiem, dari to beidzot sev! 

Kas būs Tavs veselīgais ieradums, ko praktizēsi regulāri? Tu drīksti izvēlēties kaut ko pavisam mazu, jo zini, ka no mazajām lietām veidojas kaut kas liels, un tas iedos Tev iespēju pie tā pieturēties ilgāk un regulārāk. Jūlija nodarbībās runāsim par to, kā to paveikt, kā ieviest veselīgus ieradumus arī aizņemtas mammas ikdienā.

Nodarbība un Jautājumi & Atbildes sesija ierakstā “Roze” abonentēm.

Laimīgo Mammu Skolas īsie materiāli

Laimīga Pamāte

LAIMĪGA PAMĀTE

Materiāls sievietēm, kas veido attiecības ar sava partnera bērnu/-iem

Šajā materiālā esmu apkopojusi vērtīgu informāciju un praktiskus padomus, veidojot attiecības ar sava partnera bērniem, ieskatu pamātes attiecību dinamikā, tipiskākajos klupšanas akmeņos un kā no tiem izvairīties. Video lekciju papildina meditācijas un ekrāna tapetes tevis pašas un tavu partnerattiecību spēcināšanai. Materiāls sastāv no
– 1h+ garas video lekcijas
– 3 audio meditācijām
– 6 ekrāna tapetēm visām ierīcēm
– pieeja visiem materiāliem – 30 dienas

Laimīga Solo Mamma

LAIMĪGA SOLO MAMMA

Materiāls Mammām, kas bērnu/s audzina vienas

Šajā materiālā esmu apkopojusi ceļa karti ar pieturas punktiem un orientieriem, kas var palīdzēt labāk saprast, kas notiek Solo Mammas dzīvē un kā tikt uz priekšu ar reāliem piemēriem un soļiem. Materiāls sastāv no
– vairāk kā stundu garas video lekcijas
– 3 dažādām audio meditācijām
– 6 dažādām ekrāna tapetēm visām ierīcēm
– iegādājoties atsevišķi, pieeja visiem materiāliem 30 dienas

Ģimenes menedžments

ĢIMENES MENEDŽMENTA PĀRBŪVES PLĀNS

Video & PDF ceļvedis ar darba lapām

Aicinu Tevi ar šī ceļveža palīdzību apskatīt savas ģimenes darāmo darbu apjomu un to sadalījumu un kopīgiem spēkiem – ar partneri, radiniekiem vai citu atbalstu – rast labāko risinājumu kā šos darbus paveikt tā, lai Tu ne tikai parūpētos par savu ģimeni, bet arī pati par sevi un savu labklājību. Iegādājoties atsevišķi, pieeja materiāliem 30 dienas.

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu

Tavi skolas materiāli ik mēnesi

Video ieraksti

Skaties ikmēneša video, nodarbību un atbilžu sesiju, tiešraidē vai ierakstā sev ērtā laikā. Skaties video arhīvā: “Rudzpuķe” aktuālo mēnesi, “Peonija” aktuālo un divus jaunākos, “Roze” – visus!

Mazās atbalsta grupas ar LMS PEP Mammām

Katru mēnesi vari izvēlēties no 3 dažādām atbalsta grupām, kuras vada Vitas apmācītas Laimīgo Mammu Skolas Atbalsta (PEP) mammas. Tikšanās notiek mazās grupās, drošā Zoom vidē. Pieejams “Peonija” un “Roze”abonentēm.

Darba lapas

Tavs ceļvedis patstāvīgam darbam ar mēneša tēmu. Lasi vairāk un pildi uzdevumus darba lapās elektroniskā formātā (.pdf) vai izdrukājot.

Meditācijas

Klausies Vitas ierunātās meditācijas un vizualizācijas uzdevumus par mēneša tēmu. Lejupielādē telefonā un klausies pirms miega vai agri pieceļoties, kad vēlies.

Ekrāna tapetes iedvesmai

Lejupielādē mēneša tēmas iedvesmotus un uzmundrinošus attēlus – katru mēnesi jaunus.

Droša un atbalstoša kopiena

Laimīgo Mammu Skola un visi skolas materiāli būs pieejami tikai skolas dalībniecēm. Slēgta Laimīgo Mammu Skolas Facebook grupa. Atbalsts ikdienā.

Reģistrējies šeit

“PEONIJA” – ikmēneša abonements
49,70 eur/mēnesī ik mēnesi
49,70
  • pieeja 3 mēneša tēmām, katrā:
  • 2 nodarbības mēnesī
  • 2 video ieraksti
  • slēgta Facebook grupa
  • materiāli:
  • darba lapas
  • audio meditācijas
  • ekrāna tapetes
  • atbalsts:
  • ikmēneša tikšanās ar LMS atbalsta mammām
“ROZE” – ikgada abonements par 10 mēnešu dalības maksu un pieeja visam, ko sniedz skola!
497
  • TIKŠANĀS AR VITU KALNIŅU ZOOM GRUPAS ZVANĀ 1X MĒNESĪ – TIKAI “ROZE” ABONENTĒM
  • pieeja visām gada tēmām:
  • 24 nodarbības un video ieraksti
  • slēgta Facebook grupa
  • materiāli:
  • darba lapas
  • audio meditācijas
  • ekrāna tapetes
  • visi skolas īsie kursi – “Solo mamma”, “Laimīga pamāte”, “Ģimenes menedžments”, “Nogale bez mobilā” u.c.
  • atbalsts:
  • ikmēneša tikšanās ar LMS Atbalsta mammām

PIEVIENOJIES

LAIMĪGAJĀM MAMMĀM!

Vita par Laimīgo Mammu Skolu

Mammas Lilitas pieredze Laimīgo Mammu Skolā

Tikko noklausījos pirmo lekciju – gan smējos, gan raudāju. Paldies sirsnīgs par to lielo iejūtību. Un vēl – ir riktīgi labi piemēri un cilvēcīgais, pieredzes aspekts.

Sajūsminos par burvīgo platformu – ļoti gaumīga un silta. Ir tā māju sajūta. Un tie papildus resursi tik labi! Šis ir projekts, kuru nopērkot es saņemu vairāk kā gaidīju!

Tieši šodien man vajadzēja dzirdēt to, ko saka Vita – par balsi, kas skan galvā un kuru varu pagriezt klusāk, pavisam klusu. Un otru, kuru pagriezt skaļāk, jo viss jau ir manī – gan “nevaru”, gan “varu ļoti daudz”. Paldies!

Noklausījos beidzot jautājumu/atbilžu sesiju. Liels, liels paldies! Biju aizkustināta un uzrunāta. Interesanti, ka pat tad, ja kāds jautājums, ko uzdevusi cita mamma, man nemaz nešķiet aktuāls, tad Tavā atbildē uz šo jautājumu izskan daudz lietu, kas aktuālas arī man.

Visvairāk paldies, ka dalies ar savu personīgo pieredzi, tas tik ļoti iedrošina, tik ļoti sakustina.. tas tik ļoti palīdz sadzirdēt, saklausīt, saredzēt sevi tajā visā vēl izteiktāk un.. pieņemt, palaist. No sirds paldies – esmu pateicīga! Ļoti!

Es šodien sev ieguvu ļoti daudz spēka, noklausoties pašu pirmo LMS meditāciju par mīlestību pret sevi. Absolūti katrs vārds ir par tām dažādajām sajūtām un nemieru, kas ir pirmajās pēcdzemdību dienās. Iesaku šo ikvienai jaundzimušai jaundzimušā bēbīša mammai.

Gribēju pateikt sirsnīgu paldies par Laimīgo Mammu skolu! Tik meditatīvi, tik mierpilni, kurš to būtu domājis!

BUJ | Atbildes

Kā strādā abonements?

Laimīgo Mammu Skola atrodas tiešsaistē – skolas platforma un materiāli pieejami fiziskām personām, kas reģistrējas un kamēr to abonements ir aktīvs.

Katru mēnesi ir cita tēma, par kuru Vita vada tiešsaistes nodarbību un tiešsaistes “jautājumi un atbildes” sesiju, tās notiek katru otro ceturtdienu 19:00 un ir skatāmas pēc tam ierakstā platformā.

Dalības maksa ir automātisks ikmēneša maksājums (“Rudzupuķe” – 17eur/mēn, “Peonija” – 39eur/mēn) vai automātisks gada maksājums (“Roze” – 390eur/mēn). Pirmoreiz reģistrējot savu lietotāja kontu, tiek prasīts arī ievadīt savas maksājumu kartes datus. Karte tiek piesaistīta kontam un katru mēnesi LMS sistēma automātiski novelk naudu par nākamo mēnesi, ja vien neesi izvēlējusies pārtraukt savu abonementu.

Kad atjaunojas ikmēneša abonements?

Ik mēnesi pēc iespējas tajā pašā datumā un pulksteņlaikā, kad pierakstījies. Ja esi reģistrējusies, piem., 1. datumā, tad maksājums par nākamo mēnesi tiks veikts nākamā mēneša 1. datumā. 

Ja nevaru piedalīties tiešraidē, vai varēšu nodarbības noskatīties pēc tam?

Jā, video ieraksti būs pieejami Laimīgo Mammu Skolas platformā, “Rudzupuķe” abonementēm pieejama mēneša aktuālā tēma, “Peonija” – aktuālā tēma un 2 iepriekšējās, “Roze” – visas tēmas, kas, gadu noslēdzot, kopskaitā būs 14. Aktuālā mēneša tēma iešraidē un ierakstā pieejama arī LMS slēgtajā Facebook grupā.

Ja pārtrauc abonementu, vai kontā saglabājas iepriekšējās lekcijas un darba lapas?

Pārtraucot abonementu, lietotāja konts saglabājas, bet tiek “iesaldēts” līdz brīdim, kad atkal vēlēsieties atjaunot savu abonementu. Tāpēc iesakām lejuplādēt visus vēlamos materiālus, kamēr abonements vēl ir aktīvs. Video ieraksti ir pieejami tikai Skolas platformā un tos nav iespējams lejuplādēt.

Kā uzdāvināt Laimīgo Mammu Skolas abonementu?

Ja vēlies uzdāvināt LMS abonementu kādai citai Mammai, ir iespējams iegādāties LMS dāvanu karti: https://vitakalnina.lv/davanas/#LMS.

Lai pasūtītu:
1. Aizpildi pieteikuma formu.
2. Saņem apstiprinājuma e-pastu ar rēķinu no skolas asistentes.
3. Apmaksā rēķinu.
4. Saņem dāvanu karti ar atlaižu kuponu abonementam savā e-pastā.
5. Dāvini un iepriecini!

Ja katram mēnesim ir sava tēma – vai būs iespēja pajautāt ko ne tik saistītu ar konkrēto mēnesi, ja tāds jautājums, situācija radīsies?

Protams, būs iespēja uzdot arī savus jautājumus, taču tās nebūs konsultācijas par bērnu audzināšanu, jo mammas būs ar dažādu vecumu bērniem un atšķirīgām interesēm. Parasti atgādinām arī, ka šādas nodarbības nevar aizstāt psihoterapiju. Tās drīzāk būs izglītojošas un atbalstošas. 

Šobrīd plānojam bērniņu. Vai skola būs noderīga arī plānošanā, vai labāk pieteikties, tad kad būsim bērniņu ieņēmuši?

Ja gribas gatavoties mammas dzīves izaicinājumiem, tad šī skola var noderēt. Jārēķinās gan, ka dažas lietas varētu būt grūtāk aptvert, jo, kamēr neesi tajā iekšā, bieži daudz kas šķiet daudz vienkāršāk un grūti noticēt, ka kas tāds var būt problēma. Tā kā varat ar vīru apspriesties un izdomāt, vai vēlaties pieteikties jau tagad vai pēc kāda laiciņa. Mēs, protams, priecājamies par katru sievieti, kura izvēlas pievienoties Laimīgo Mammu Skolai.

Vai skolai paredzēts kāds darbības “termiņš”?

Pagaidām Laimīgo Mammu Skolai nav noteikta noslēguma termiņa. Tā kā Skolas veidošana un uzturēšana prasa arī zināmas izmaksas, tā pastāvēs tik ilgi, kamēr būs interese un pieprasījums no Mammu puses. 🙂

Es nejauši nomainīju vai vēlos nomainīt savu skolas abonementu, ko man darīt?

Lūdzu, raksti mums ziņu skolas atbalsta portalā vai uz atbalsts@vitakalnina.atlassian.com un mēs Tev palīdzēsim.

Vai ir iespējams nomainīt ikmēneša automātiskā maksājuma datumu?

Jā, to ir iespējams nomainīt – raksti mums ziņu skolas atbalsta portalā vai uz atbalsts@vitakalnina.atlassian.com un mēs Tev palīdzēsim. Mainot abonementu var tikt piemērota starpības maksa vai atlaide, atkarībā no datuma, kuru izvēlēsieties.

Kā pārtraukt automātisko abonementu?

Ja vēlies pārtraukt savu abonementu, to vari izdarīt savā lietotāja kontā sadaļā “Mans konts” (https://skola.vitakalnina.lv/mans-konts) vai rakstot mums personīgi. Pieeja materiāliem Tev saglabāsies līdz Tava abonementa termiņa beigām. Neskaidrību gadījumā droši raksti mums atbalsta sistēmā vai uz atbalsts@vitakalnina.atlassian.com.

Vai varu atgūt abonementa maksu, ja aizmirsu pārtraukt abonementu?

Tā kā LMS saturs ir atrodams tikai LMS mājaslapā, nevis pārvietojamā datu nesējā, un to ir iespējams lejuplādēt, tad naudu mēs neatgriežam. Pirms abonēšanas uzsākšanas iesakām kārtīgi iepazīties ar Distances līgumu (https://vitakalnina.lv/distances-ligums/). Neskaidrību gadījumā, protams, sazinies ar mums atbalsts@vitakalnina.lv!

Aizmirsu, ar kādu paroli reģistrējos. Vai ir iespējams to atjaunot vai nomainīt?

Ja aizmirsi savu paroli, vari to atjaunot https://skola.vitakalnina.lv/mans-konts.

Ja atjaunošana neizdodas – raksti mums ziņu skolas atbalsta portalā vai uz atbalsts@vitakalnina.atlassian.com un mēs Tev palīdzēsim.

Tavs jautājums

Pieraksties

.

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu ♥ katru mēnesi

Lietošanas noteikumi – Privātuma politika – Distances līgumsProduktu distances līgumsInformācija par nodokļu maksātāju

© Vita Kalniņa 2022. “Laimīgo Mammu Skola” saturā iekļauto autortiesību objektu izmantošana, t.sk., kopēšana un pavairošana, bez Vitas Kalniņas rakstveida piekrišanas nav atļauta.