Laimīgo Mammu Skola

Sveika brīnišķīgā Mamma!
Man ir prieks Tevi redzēt šeit!

Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Tevi gaida vērtīgas nodarbības, materiāli, atbalstoša kopiena un viss skolas tēmu arhīvs – pievienojies jūlijā par 29,- eur mēnesī!

Tevi gaida

jauni materiāli katru mēnesi

❤️ Privāta skolas platforma
☺️ Privāta facebook grupa
🎥 Tiešsaistes nodarbības
🎥 Tiešsaistes jautājumu un atbilžu sesijas
📼 Visi tiešraižu video ieraksti
🎧 Audio meditāciju komplekti Tev un Tavam bērnam
📝 Mēneša tēmas darba lapas
🎨 Krāsojamās lapas atslodzei
📱 Ekrāna tapetes visām Tavām ierīcēm
🌸 Īpaši vasaras uzdevumi DABĀ!
❤️ Droša un atbalstoša kopiena

📚 Pieeja VISIEM Laimīgo Mammu Skolas materiāliem un papildmateriāliem 300+ eur vērtībā!

Laimīgo Mammu Skola atrodas tiešsaistē, skolas platforma un materiāli pieejami fiziskām personām, kas reģistrējas. Dalības maksa ir automātisks ikmēneša maksājums.

Reģistrējies šeit

Mammas par Laimīgo Mammu Skolu...

atsauksmes no sirds

Tikko noklausījos pirmo lekciju – gan smējos, gan raudāju. Paldies sirsnīgs par to lielo iejūtību. Un vēl – ir riktīgi labi piemēri un cilvēcīgais, pieredzes aspekts.

Sajūsminos par burvīgo platformu – ļoti gaumīga un silta. Ir tā māju sajūta. Un tie papildus resursi tik labi! Šis ir projekts, kuru nopērkot es saņemu vairāk kā gaidīju!

Tieši šodien man vajadzēja dzirdēt to, ko saka Vita – par balsi, kas skan galvā un kuru varu pagriezt klusāk, pavisam klusu. Un otru, kuru pagriezt skaļāk, jo viss jau ir manī – gan “nevaru”, gan “varu ļoti daudz”. Paldies!

Noklausījos beidzot jautājumu/atbilžu sesiju. Liels, liels paldies! Biju aizkustināta un uzrunāta. Interesanti, ka pat tad, ja kāds jautājums, ko uzdevusi cita mamma, man nemaz nešķiet aktuāls, tad Tavā atbildē uz šo jautājumu izskan daudz lietu, kas aktuālas arī man.

Visvairāk paldies, ka dalies ar savu personīgo pieredzi, tas tik ļoti iedrošina, tik ļoti sakustina.. tas tik ļoti palīdz sadzirdēt, saklausīt, saredzēt sevi tajā visā vēl izteiktāk un.. pieņemt, palaist. No sirds paldies – esmu pateicīga! Ļoti!

Es šodien sev ieguvu ļoti daudz spēka, noklausoties pašu pirmo LMS meditāciju par mīlestību pret sevi. Absolūti katrs vārds ir par tām dažādajām sajūtām un nemieru, kas ir pirmajās pēcdzemdību dienās. Iesaku šo ikvienai jaundzimušai jaundzimušā bēbīša mammai.

Gribēju pateikt sirsnīgu paldies par Laimīgo Mammu skolu! Un esmu atgriezusies bērnībā krāsojot krāsojamās lapas – tik meditatīvi, tik mierpilni, kurš to būtu domājis!

Mīļš paldies par vakardienas nodarbību! Tā bija viela pārdomām un kā svaiga ūdens malks. Šobrīd esmu mājās ar slimu divgadnieku un slimu dzīvesbiedru, esmu diezgan nogurusi [..] Vakardienas nodarbība bija 2h tikai sev, taisni laikā. Šorīt jau pamodos priecīgāka un pacietīgāka pret saviem slimniekiem : )

Mammas Lilitas pieredze Laimīgo Mammu Skolā

Vita par Laimīgo Mammu Skolu

GAIDĀMĀS TIKŠANĀS REIZES & TĒMAS

Augsts Mammas jūtīgums

AUGUSTS

Augsts jūtīgums, no kura daudzi labprāt atbrīvotos, nav slimība, ko var izārstēt, bet gan rakstura īpašība. Ir daudzas dzīves jomas, kurās iespējams sevi pasargāt no pārstimulācijas, tomēr mammām to savā ikdienā ar bērnu izdarīt ir milzu izaicinājums. Reizēm mokoša var kļūt pat neilga bērna raudāšana, viņa nemitīgie pieskārieni un ķermeniskas tuvības meklējumi, kā arī milzīgais pieejamās informācijas apjoms par bērna aprūpi un audzināšanu.

Augustā – viss par mammu paaugstinātu jūtīgumu un to, kā sev tajā palīdzēt!

Mammas attiecības ar savu mammu

SEPTEMBRIS

Mātes un meitas attiecības potenciāli varētu būt vienas no tuvākajām attiecībām abu šo sieviešu dzīvē, taču ne vienmēr šīs attiecības ir patīkamas. Reizēm tuvība mēdz būt smacējoša, pilna ar vainas izjūtu, kaunu un bailēm, kas neļauj atkāpties vienai no otras un dzīvot katrai savu dzīvi. Citas mammas un meitas attiecības savukārt var būt tik tālas un nesasniedzamas, ka ilgās pēc siltas un mīlošas mammas meitas sirds var sāpēt gadiem. Un tad vēl ir tādas mātes un meitas attiecības, kur tā, kas realitātē ir vecāka, īstenībā par savu dzīvi un savu labsajūtu ir padarījusi atbildīgu savu meitu – jau sen.

Septembrī kopīgi meklēsim atbildes, kā palīdzēt sev, ja esi mamma, un tavas attiecības ar savu mammu met ēnu uz tavu dzīvi un labu jušanos ikdienā.

Veidot partnerattiecības

OKTOBRIS

Oktobrī – par laimīgu partnerattiecību veidošanu.

Plašāks apraksts drīzumā.

TĒMAS SKOLAS ARHĪVĀ

Skaties sev ērtā laikā

Nogurums un iztukšotība

Pastāvīgs nogurums mammas dzīvē.

DECEMBRIS

Pastāvīgs nogurums mammas dzīvē? Tā nav jābūt! Ja esi mamma un jūties pastāvīgi iztukšota, taču neredzi no tā izeju, paciesties, kamēr bērni paaugsies, nav vienīgā iespēja, kā justies labāk. Kā tas izskatās? Par ko tas liecina? Vai vispār un kā tikt laukā?

Apzināties savas vajadzības

JANVĀRIS

2021

MĒNEŠA TĒMA

Apzināties savas vajadzības

Daudzviet tiek runāts par to, ka mammām jārūpējas par sevi, taču reizēm tas tikai vairo vainas sajūtu – vēl kaut kas, ar ko netieku galā! Tam nav jābūt tik smagi! Kā apzināties savas vajadzības un atbildīgi parūpēties par to apmierināšanu ikdienā, kad visiem citiem vajag vairāk un steidzamāk?

Pašvērtējums

FEBRUĀRIS

2021

MĒNEŠA TĒMA

Pašvērtējums

Noteikti tas nebūs pārsteigums, ja teikšu, ka stabils pašvērtējums – spēja būt mierā ar sevi, pieņemt sevi, savu varēšanu un arī nevarēšanu, ietekmē visas dzīves jomas. Šis būs mēnesis, kad pietuvosimies gan savām stiprajām, gan ēnas pusēm, lai dziļāk sevi iepazītu un pieņemtu. Labs pašvērtējums nenozīmē būt sajūsmā par sevi, bet gan būt mierā ar sevi. Šajā mierā iespējams gan vienkārši būt, gan arī augt un attīstīties.

Emocijas

MARTS

2021

MĒNEŠA TĒMA

Emocijas

Mammas dzīve nes sev līdzi ne tikai daudz pienākumu un atbildības, bet arī daudz dažādu un bieži spēcīgu emociju. Reizēm tieši emociju intensitāte ir tā, kas paņem daudz spēka, un rezultātā jūtamies iztukšotas. Vēl smagāk kļūst, kad ir kādas emocijas, par kurām sevi nosodām, tāpēc ļoti cenšamies tās nejust vai vismaz nepaust. Tā tas ir, piemēram, ar dusmām. Tomēr, ja izprotam emociju nozīmi un uzdevumu cilvēka dzīvē, varam tās sākt izmantot savā labā. Šī mēneša uzdevums būs nevis nejust vai nepaust izjūtas, kas šķiet nepieņemamas vai grūtas, bet gan rūpēties par sevi tā, lai tādas rodas mazāk, un iemācīties tās mīloši vadīt.

Veselīgas robežas

APRĪLIS

2021

MĒNEŠA TĒMA

Veselīgas robežas

Nav iespējams skaidri noteikt, kādas tieši katram ir labas un “veselīgas” robežas, un kur tām ideālā gadījumā būtu jābūt katra cilvēka dzīvē. Katrā atsevišķā situācijā tās var nedaudz atšķirties. Taču ir un paliek viens nemainīgs kritērijs, pēc kura orientēties, vai šādas robežas tev dara labu, un tas ir tavas emocijas. Kā tu jūties savā dzīvē? Pārgurusi un izsmelta? Ierobežota savos lēmumos un izpausmēs? Vai tomēr mierā ar sevi un citiem un apmierināta?

Sliktas robežas var… (lasi vairāk)

Sliktas robežas var tikt izjustas kā pārāk nomācošas un pat demotivējošas. Ja tās ir pārāk ciešas, tās ierobežo patstāvību, iniciatīvu un arī attīstību. Šādas robežas apgrūtina radošumu un domāšanu, tas savukārt rada neapmierinātību. Ierobežota brīvība rada dusmas un nelaimīguma izjūtu. Sliktas robežas var mūs nogurdināt un izsmelt tad, ja tās ir pārāk plašas. Šādi iespējams justies, ja šķiet, ka pati vairs īsti neko neietekmēju savā dzīvē, visa mana dzīve tiek saplānota “ārpusē”. Citi “nosaka”, vai es gulēšu, ēdīšu un mazgāšos. Viņi “saplāno” manas brīvās stundas un paņem man mani pašu. Lai arī mammas dzīvē šis kādu brīdi ir gandrīz neizbēgami, tomēr rūpēs par sevi ir svarīgi apzināties, kuras ir tās robežas, no kurām neatteiksies, un kā tās sargāsi.

Dzīvo tā, lai tev ir tik daudz brīvības, cik vien iespējams, un tik daudz robežu, cik nepieciešams! Nekad ne otrādi! Tas ir iespējams arī mammas dzīvē, par to runāsim aprīļa nodarbībās.

Optimisms Mammas dzīvē

MAIJS

2021

MĒNEŠA TĒMA

Optimisms Mammas dzīvē

Nav pierādīts, vai optimisms tiešām pārmantojas no paaudzes paaudzē, taču bērni šajā pasaulē ierodas ar visu nepieciešamo, lai spētu mīlēt šo dzīvi. Viņi mīl bez nosacījuma, viņi ir zinātkāri, ziņkārīgi, brīvi un aizrautīgi.

Skaidrs, ka, saglabājot šādu dzīves attieksmi, iespējams ne tikai sasniegt vairāk, bet arī justies laimīgāk un piepildītāk. Diemžēl daži bērni, vērojot savus vecāku, viņu attieksmi un uzvedību, zaudē savu dzīvesprieku un ticību, ka dzīve viņus mīl. Šādi izaug atkal jauna pieaugušu cilvēku paaudze, kas daudz ātrāk var pateikt, kas dzīvē ir slikti, nekā rast tajā jaunus spēka avotus.

Turpini lasīt…

Iespējams, arī Tu kā mamma gribi ieaudzināt savā bērnā optimismu. Droši vien Tevi nepārsteigs tas, ka arī šajā jomā vispirms ir jāsāk ar sevi:

Kas Tev ir vajadzīgs, lai Tu varētu saglabāt optimismu? Kādu attieksmi pret dzīvi un notikumiem tajā Tu ikdienā rādi savam bērnam? Vai esi paļāvības pilna un pieņem katru jauno pieredzi, kas parādās tavā ceļā? Vai spēj saskatīt vislabāko iespējamo iznākumu savā privātajā, darba un ģimenes dzīvē?

Mēneša laikā meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem, kā arī stāstīšu, kā atgūt optimistiskāku skatu uz dzīvi, ja tas kādu apstākļu dēļ zudis.

Ķermenis un emocijas

JŪNIJS

2021

MĒNEŠA TĒMA

Ķermenis un emocijas

Ķermeņa atmiņa ir gluži kā enciklopēdija, kas glabā visas tavas līdzšinējās pieredzes. Ķermenis var kļūt arī par īstu stāstnieku, kurā ir vērts ieklausīties, lai arī ne vienmēr ir patīkami šos stāstus dzirdēt. Daudzi viņa stāsti, ja beidzot sāksi tajos klausīties, var sākties vai nu ar bailēm, dusmām, tukšumu, bēdām vai pat kaunu, tomēr tie vienlaikus parasti ir arī par drosmi, cerību un izturību. Tavs ķermenis noteikti pazīst visu šo emociju spektru!

Turpini lasīt…

Reizēm ķermenis mēdz būt arī kaprīzs. Var būt, ka tu esi darījusi to labāko, ko spēji, dodot tam veselīgāko ēdienu, laipnus pieskārienus un mīlošu uzmanību, nodrošinot tam gana daudz miega, atpūtas, kustību un ūdens, tomēr vienalga viņš nefunkcionē tā, kā tev gribētos. Jā, ne vienmēr ir tik vienkārši atkal sadraudzēties ar savu ķermeni, kad tas gadiem pamests novārtā un no tā gaidīta tikai bezierunu paklausība un funkcionēšana. Ipaši tad, kad klāt nāk fiziskā un emocionālā slodze, ar ko ikdienā saskaras teju visas mammas, ķermenis mēdz protestēt. Un neizbēgami protestē arī tava psihe. Kuru no viņiem tu dzirdi pirmo?
Jūnijā runāsim par to, cik cieši ķermenis ir saistīts ar tavām emocijām, un ar ko sākt, lai palīdzētu sev justies labāk, ja mūždien rūpēm par sevi nav laika? Kā veidot attiecības ar savu ķermeni, lai justos labi savās ķermeniskajās mājās?

Vainas izjūta Mammas dzīvē

Vainas izjūta Mammas dzīvē

JŪLIJS

Vai iespējama mammas dzīve arī bez vainas izjūtas? Vai iespējams ļauties, būt un piedzīvot attiecības ar bērnu bez šīs ēnas? Kā nodalīt lietas, par kurām iespējams uzņemties atbildību, no tām, kas ir pārspīlētas gaidas un prasības pret sevi un izraisa mokošo vainas izjūtu? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim kopā Laimīgo Mammu Skolas jūlija mēnesī!

Lasi vēl…

Daudzas mūsdienu mammas cenšas iedot saviem bērniem to, ko pašas savā bērnībā nav saņēmušas. Pūloties būt labākas un iejūtīgākas mammas saviem bērniem, nekā viņu pašu mammas, viņas lasa, interesējas un mēģina izsekot visam, kas un kā ir jādara, lai nekļūdītos. Tomēr, lai cik ļoti viņas cenšas, prasības pret sevi un arī mūsdienu augstie ideāli lielākoties tā arī paliek līdz galam nesasniedzami, kā rezultātā vainas izjūta ir regulārs labu mammu sabiedrotais.

Jūlijā runāsim un domāsim par vainas izjūtu mūsu dzīvē. Tiekamies!

PAPILDMATERIĀLI

VASARASSKOLA – 3 mēneši

2021. gada vasarā aicinu Tevi uz Laimīgo Mammu Skolas “Vasaras skolu”! Vērsim durvis sev un dabai. Piesakoties saņemsi pieeju skolas ikmēneša materiāliem un vasaras skolas papildmateriālam, kas palīdzēs Tev apzinātāk piedzīvot sevi, savas emocijas un savas aktuālās dzīves tēmas DABĀ!

Vasaras tēmas – Ķermenis un emocijas (Jūnijs), Vainas izjūta Mammas dzīvē (Jūlijs), Augsts Mammas jūtīgums (Augusts).

LAIMĪGA SOLO MAMMA

Materiāls Mammām, kas bērnu/s audzina vienas

Šajā materiālā esmu apkopojusi ceļa karti ar pieturas punktiem un orientieriem, kas var palīdzēt labāk saprast, kas notiek Solo Mammas dzīvē un kā tikt uz priekšu ar reāliem piemēriem un soļiem. Materiāls sastāv no
– vairāk kā stundu garas video lekcijas
– 3 dažādām audio meditācijām
– 6 dažādām ekrāna tapetēm visām ierīcēm
– iegādājoties atsevišķi, pieeja visiem materiāliem 30 dienas

ĢIMENES MENEDŽMENTA PĀRBŪVES PLĀNS

Video & PDF ceļvedis ar darba lapām

Aicinu Tevi ar šī ceļveža palīdzību apskatīt savas ģimenes darāmo darbu apjomu un to sadalījumu un kopīgiem spēkiem – ar partneri, radiniekiem vai citu atbalstu – rast labāko risinājumu kā šos darbus paveikt tā, lai Tu ne tikai parūpētos par savu ģimeni, bet arī pati par sevi un savu labklājību. Iegādājoties atsevišķi, pieeja materiāliem 30 dienas.

KATRU MĒNESI

Jauna tēma · Jauni materiāli

Darba lapas, video un audio materiāli

Divas tikšanās reizes mēnesī

Atbalstoša un droša kopiena

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu ♥ katru mēnesi

Video ieraksti

Skaties ikmēneša video tiešraižu, nodarbību un atbilžu sesiju, ierakstus jau nākamajā dienā vai sev ērtā laikā.
Skaties visus video arhīvā, neatkarīgi no tā, kad pievienojies skolā.

Darba lapas

Lasi vairāk informācijas un pildi uzdevumus par mēneša tēmu darba lapās elektroniskā formātā (.pdf) vai pati izdrukājot.

Meditācijas

Klausies Vitas ierunātās meditācijas un vizualizācijas uzdevumus par mēneša tēmu. Lejupielādē telefonā un klausies pirms miega vai agri pieceļoties, kad vēlies.

Ekrāna tapetes iedvesmai

Lejupielādē mēneša tēmas iedvesmotus un uzmundrinošus attēlus – katru mēnesi jaunus.

Krāsojamās lapas

Mūsu ilustrātores radītas krāsojamās lapas – radošs atbalsts
katru mēnesi un jebkurā citā brīdī, kad vēlies.

ATBALSTOŠA UN DROŠA KOPIENA

Laimīgo Mammu Skola un visi skolas materiāli būs pieejami tikai skolas dalībniecēm.

Laimīgo Mammu Skola būs pieejama arī slēgta Facebook grupa.

Laimīgo Mammu Skolas ikdienā palīdzēs skolas asistenti.

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu – katru mēnesi

Tikko noklausījos pirmo lekciju – gan smējos, gan raudāju. Paldies sirsnīgs par to lielo iejūtību. Un vēl – ir riktīgi labi piemēri un cilvēcīgais, pieredzes aspekts.

Sajūsminos par burvīgo platformu – ļoti gaumīga un silta. Ir tā māju sajūta. Un tie papildus resursi tik labi! Šis ir projekts, kuru nopērkot es saņemu vairāk kā gaidīju!

Tieši šodien man vajadzēja dzirdēt to, ko saka Vita – par balsi, kas skan galvā un kuru varu pagriezt klusāk, pavisam klusu. Un otru, kuru pagriezt skaļāk, jo viss jau ir manī – gan “nevaru”, gan “varu ļoti daudz”. Paldies!

Noklausījos beidzot jautājumu/atbilžu sesiju. Liels, liels paldies! Biju aizkustināta un uzrunāta. Interesanti, ka pat tad, ja kāds jautājums, ko uzdevusi cita mamma, man nemaz nešķiet aktuāls, tad Tavā atbildē uz šo jautājumu izskan daudz lietu, kas aktuālas arī man.

Visvairāk paldies, ka dalies ar savu personīgo pieredzi, tas tik ļoti iedrošina, tik ļoti sakustina.. tas tik ļoti palīdz sadzirdēt, saklausīt, saredzēt sevi tajā visā vēl izteiktāk un.. pieņemt, palaist. No sirds paldies – esmu pateicīga! Ļoti!

Es šodien sev ieguvu ļoti daudz spēka, noklausoties pašu pirmo LMS meditāciju par mīlestību pret sevi. Absolūti katrs vārds ir par tām dažādajām sajūtām un nemieru, kas ir pirmajās pēcdzemdību dienās. Iesaku šo ikvienai jaundzimušai jaundzimušā bēbīša mammai.

Gribēju pateikt sirsnīgu paldies par Laimīgo Mammu skolu! Un esmu atgriezusies bērnībā krāsojot krāsojamās lapas – tik meditatīvi, tik mierpilni, kurš to būtu domājis!

Mīļš paldies par vakardienas nodarbību! Tā bija viela pārdomām un kā svaiga ūdens malks. Šobrīd esmu mājās ar slimu divgadnieku un slimu dzīvesbiedru, esmu diezgan nogurusi [..] Vakardienas nodarbība bija 2h tikai sev, taisni laikā. Šorīt jau pamodos priecīgāka un pacietīgāka pret saviem slimniekiem 🙂

Laimīgo Mammu skola

Nodarbība ar Vitu

Katru mēnesi cita lielā tēma.

Darba lapas

Katru mēnesi jaunas lapas un uzdevumi.

Atbalstoša, droša kopiena

No pirmās dienas un vēl ilgāk!

Jautājumu un Atbilžu sesija

Tikšanās ar Vitu tiešsaistē.

Meditāciju ieraksti

Audio ieraksti un uzdevumi. Klausies, kad vēlies.

Tapetes un krāsojamās lapas

Ikdienas iedvesmai un priekam.

Atgādinājumi e-pastā

Lai zini, kas, kad un kur notiek!

Visu video ieraksti

Skatie nākamajā dienā un kad vien vēlies!

Visu materiālu arhīvs

Pieeja pie visiem skolas materiāliem!

REĢISTRĒJIES ŠEIT

Informācijai

Šī lapa ir paredzēta, lai sniegtu infromāciju par “Laimīgo Mammu Skolu”.

Pierakstoties norādītajās formās, Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks pievienoti Vitas Kalniņas ziņu listei (Newsletter), ar kuras starpniecību saņemsiet ziņas un infromāciju par “Laimīgo Mammu Skolu”.

Pakalpojums šobrīd pieejams tikai fiziskām personām.

Jums ir iespēja atrakstīties no ziņu saņemšanas jebkurā laikā. Saite uz atrakstīšanos būs pieejama katrā ziņu e-pastā.

© Vita Kalniņa 2020-2021. “Laimīgo Mammu Skola” saturā iekļauto autortiesību objektu izmantošana, t.sk., kopēšana un pavairošana, bez Vitas Kalniņas rakstveida piekrišanas nav atļauta.

.

Tavs jautājums

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu ♥ katru mēnesi

Lietošanas noteikumi – Privātuma politika – Distances līgumsProduktu distances līgums