Vitas Kalniņas Laimīgo Mammu Skola

Tu vari būt laba un laimīga Mamma!

Pievienojies Laimīgo Mammu Skolā un saņem atbalstu un resursus laimīgai savas mammas lomas piedzīvošanai.

Tevi gaida

jauni materiāli katru mēnesi
Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Katru mēnesi Tevi gaida jauna mēneša tēma, vērtīgas nodarbības tiešsaistē un ierakstā, praktiskie materiāli, atbalstoša kopiena un viss skolas materiālu arhīvs!
❤️ Privāta skolas platforma
☺️ Privāta facebook grupa
🎥 Tiešsaistes nodarbības
🎥 Tiešsaistes jautājumu un atbilžu sesijas
📼 Visi tiešraižu video ieraksti
🎧 Audio meditācijas
📝 Mēneša tēmas darba lapas
🎨 Krāsojamās lapas atslodzei
📱 Ekrāna tapetes visām Tavām ierīcēm
❤️ Droša un atbalstoša kopiena
📚 Pieeja VISIEM Laimīgo Mammu Skolas materiāliem un papildmateriāliem 400+ eur vērtībā!

Reģistrējies šeit

uzdāvini sev ko nodereīgu un skaistu
ikmēneša abonements
35 eur/mēnesī ik mēnesi
35
 • 2 nodarbības mēnesī
 • 3 video ieraksti
 • 3 meditācijas
 • darba lapas un materiāli
 • slēgta Facebook grupa
 • + viss skolas arhīvs
 • + pieeja papildmateriāliem

Iegādājies Laimīgo Mammu Skolas dāvanu kartes šeit!

MAMMU VĀRDIEM

atsauksmes no sirds

Tikko noklausījos pirmo lekciju – gan smējos, gan raudāju. Paldies sirsnīgs par to lielo iejūtību. Un vēl – ir riktīgi labi piemēri un cilvēcīgais, pieredzes aspekts.

Sajūsminos par burvīgo platformu – ļoti gaumīga un silta. Ir tā māju sajūta. Un tie papildus resursi tik labi! Šis ir projekts, kuru nopērkot es saņemu vairāk kā gaidīju!

Noklausījos beidzot jautājumu/atbilžu sesiju. Liels, liels paldies! Biju aizkustināta un uzrunāta. Interesanti, ka pat tad, ja kāds jautājums, ko uzdevusi cita mamma, man nemaz nešķiet aktuāls, tad Tavā atbildē uz šo jautājumu izskan daudz lietu, kas aktuālas arī man.

Visvairāk paldies, ka dalies ar savu personīgo pieredzi, tas tik ļoti iedrošina, tik ļoti sakustina.. tas tik ļoti palīdz sadzirdēt, saklausīt, saredzēt sevi tajā visā vēl izteiktāk un.. pieņemt, palaist. No sirds paldies – esmu pateicīga! Ļoti!

Es šodien sev ieguvu ļoti daudz spēka, noklausoties pašu pirmo LMS meditāciju par mīlestību pret sevi. Absolūti katrs vārds ir par tām dažādajām sajūtām un nemieru, kas ir pirmajās pēcdzemdību dienās. Iesaku šo ikvienai jaundzimušai jaundzimušā bēbīša mammai.

Gaidāmās tēmas

2021/2022 1.semestris

Veidot savu nākotni

Veidot savu nākotni

Tieši gada nogale ir tas laiks, kad ir ierasts paskatīties uz savu pašreizējo dzīvi, lai saprastu, kas un kā tajā notiek. Cik apmierināta Tu esi ar savu mammas ikdienu pašlaik? Kas Tev rada prieku un vieglumu? Kas ir kļuvis par smagu un apnicīgu nastu? Ko Tu gribi Jaunajā gadā darīt un piedzīvot citādāk?

Šomēnes runāsim gan par to, kā plānot savu ikdienu tā, lai justos vairāk tās noteicēja, nevis tikai reaģētu uz to, kas notiek ap Tevi.

Nodarbība 2. decembrī 19:00, “Jautājumi & atbildes” 16. decembrī 19:00.

Kā Mammai iemācīties pateikt “nē”

Kā Mammai iemācīties pateikt “nē”

Mammu ikdiena reizēm paskrien nebeidzamās rūpēs ne tikai par bērniem un ģimeni, bet nereti arī par saviem vecākiem, vīra vecākiem, māsām, brāļiem, draudzenēm, kolēģiem. Nav brīnums, ka tajā visā bieži mamma pazaudē sevi ar savām vajadzībām un rūpēm par to apmierināšanu. Dažas mammas mēdz pārgurt tik ļoti, ka iekrīt pat bezcerības izjūtā par to, ka tas kādreiz varētu mainīties, un arī viņa pati varētu tajā visā kļūt svarīga. 

Tomēr tā nav jābūt! Nodarbībā runāsim, kā labāk sākt atpazīt savas robežas, lai praktizētu atteikumu citiem. Tie nereti būs arī atteikumi bērniem, jo, lai cik ļoti šķiet, ka mammai jābūt ir vienmēr pieejamai, arī bērni ir pelnījuši ar mīlestību izteiktus “NĒ!”. Katrs šāds apzināts Nē var tuvināt mammu atkal sev, kas ļaus piedzīvot mierpilnāku un piepildīdāku tuvību arī ar viņas mīļajiem.

Nodarbība 13. janvārī 19:00, “Jautājumi & atbildes” 27. janvārī 19:00.

Mamma un viņas iekšējais bērns

Plašāks apraksts drīzumā.

Dzemdību ietekme uz tālāko dzīvi

Plašāks apraksts drīzumā.

Skaties ierakstā

skolas arhīvs

Nogurums un iztukšotība

Pastāvīgs nogurums mammas dzīvē

Pastāvīgs nogurums mammas dzīvē? Tā nav jābūt! Ja esi mamma un jūties pastāvīgi iztukšota, taču neredzi no tā izeju, paciesties, kamēr bērni paaugsies, nav vienīgā iespēja, kā justies labāk. Kā tas izskatās? Par ko tas liecina? Vai vispār un kā tikt l

Apzināties savas vajadzības

Apzināties savas vajadzības

Daudzviet tiek runāts par to, ka mammām jārūpējas par sevi, taču reizēm tas tikai vairo vainas sajūtu – vēl kaut kas, ar ko netieku galā! Tam nav jābūt tik smagi! Kā apzināties savas vajadzības un atbildīgi parūpēties par to apmierināšanu ikdienā, kad visiem citiem vajag vairāk un steidzamāk?

Pašvērtējums

gariga un mentala parslodze - mantal load

Pašvērtējums

Noteikti tas nebūs pārsteigums, ja teikšu, ka stabils pašvērtējums – spēja būt mierā ar sevi, pieņemt sevi, savu varēšanu un arī nevarēšanu, ietekmē visas dzīves jomas. Šis būs mēnesis, kad pietuvosimies gan savām stiprajām, gan ēnas pusēm, lai dziļāk sevi iepazītu un pieņemtu. Labs pašvērtējums nenozīmē būt sajūsmā par sevi, bet gan būt mierā ar sevi. Šajā mierā iespējams gan vienkārši būt, gan arī augt un attīstīties.

Emocijas

Emocijas

Mammas dzīve nes sev līdzi ne tikai daudz pienākumu un atbildības, bet arī daudz dažādu un bieži spēcīgu emociju. Reizēm tieši emociju intensitāte ir tā, kas paņem daudz spēka, un rezultātā jūtamies iztukšotas. Vēl smagāk kļūst, kad ir kādas emocijas, par kurām sevi nosodām, tāpēc ļoti cenšamies tās nejust vai vismaz nepaust. Tā tas ir, piemēram, ar dusmām. Tomēr, ja izprotam emociju nozīmi un uzdevumu cilvēka dzīvē, varam tās sākt izmantot savā labā. Šī mēneša uzdevums būs nevis nejust vai nepaust izjūtas, kas šķiet nepieņemamas vai grūtas, bet gan rūpēties par sevi tā, lai tādas rodas mazāk, un iemācīties tās mīloši vadīt.

Veselīgas robežas

Veselīgas robežas

Nav iespējams skaidri noteikt, kādas tieši katram ir labas un “veselīgas” robežas, un kur tām ideālā gadījumā būtu jābūt katra cilvēka dzīvē. Katrā atsevišķā situācijā tās var nedaudz atšķirties. Taču ir un paliek viens nemainīgs kritērijs, pēc kura orientēties, vai šādas robežas tev dara labu, un tas ir tavas emocijas. Kā tu jūties savā dzīvē? Pārgurusi un izsmelta? Ierobežota savos lēmumos un izpausmēs? Vai tomēr mierā ar sevi un citiem un apmierināta?

Sliktas robežas var… (lasi vairāk)

Sliktas robežas var tikt izjustas kā pārāk nomācošas un pat demotivējošas. Ja tās ir pārāk ciešas, tās ierobežo patstāvību, iniciatīvu un arī attīstību. Šādas robežas apgrūtina radošumu un domāšanu, tas savukārt rada neapmierinātību. Ierobežota brīvība rada dusmas un nelaimīguma izjūtu. Sliktas robežas var mūs nogurdināt un izsmelt tad, ja tās ir pārāk plašas. Šādi iespējams justies, ja šķiet, ka pati vairs īsti neko neietekmēju savā dzīvē, visa mana dzīve tiek saplānota “ārpusē”. Citi “nosaka”, vai es gulēšu, ēdīšu un mazgāšos. Viņi “saplāno” manas brīvās stundas un paņem man mani pašu. Lai arī mammas dzīvē šis kādu brīdi ir gandrīz neizbēgami, tomēr rūpēs par sevi ir svarīgi apzināties, kuras ir tās robežas, no kurām neatteiksies, un kā tās sargāsi.

Dzīvo tā, lai tev ir tik daudz brīvības, cik vien iespējams, un tik daudz robežu, cik nepieciešams! Nekad ne otrādi! Tas ir iespējams arī mammas dzīvē, par to runāsim aprīļa nodarbībās.

Optimisms Mammas dzīvē

Optimisms Mammas dzīvē

Nav pierādīts, vai optimisms tiešām pārmantojas no paaudzes paaudzē, taču bērni šajā pasaulē ierodas ar visu nepieciešamo, lai spētu mīlēt šo dzīvi. Viņi mīl bez nosacījuma, viņi ir zinātkāri, ziņkārīgi, brīvi un aizrautīgi.

Skaidrs, ka, saglabājot šādu dzīves attieksmi, iespējams ne tikai sasniegt vairāk, bet arī justies laimīgāk un piepildītāk. Diemžēl daži bērni, vērojot savus vecāku, viņu attieksmi un uzvedību, zaudē savu dzīvesprieku un ticību, ka dzīve viņus mīl. Šādi izaug atkal jauna pieaugušu cilvēku paaudze, kas daudz ātrāk var pateikt, kas dzīvē ir slikti, nekā rast tajā jaunus spēka avotus.

Turpini lasīt…

Iespējams, arī Tu kā mamma gribi ieaudzināt savā bērnā optimismu. Droši vien Tevi nepārsteigs tas, ka arī šajā jomā vispirms ir jāsāk ar sevi:

Kas Tev ir vajadzīgs, lai Tu varētu saglabāt optimismu? Kādu attieksmi pret dzīvi un notikumiem tajā Tu ikdienā rādi savam bērnam? Vai esi paļāvības pilna un pieņem katru jauno pieredzi, kas parādās tavā ceļā? Vai spēj saskatīt vislabāko iespējamo iznākumu savā privātajā, darba un ģimenes dzīvē?

Mēneša laikā meklēsim atbildes uz šiem jautājumiem, kā arī stāstīšu, kā atgūt optimistiskāku skatu uz dzīvi, ja tas kādu apstākļu dēļ zudis.

Ķermenis un emocijas

Ķermenis un emocijas

Ķermeņa atmiņa ir gluži kā enciklopēdija, kas glabā visas tavas līdzšinējās pieredzes. Ķermenis var kļūt arī par īstu stāstnieku, kurā ir vērts ieklausīties, lai arī ne vienmēr ir patīkami šos stāstus dzirdēt. Daudzi viņa stāsti, ja beidzot sāksi tajos klausīties, var sākties vai nu ar bailēm, dusmām, tukšumu, bēdām vai pat kaunu, tomēr tie vienlaikus parasti ir arī par drosmi, cerību un izturību. Tavs ķermenis noteikti pazīst visu šo emociju spektru!

Turpini lasīt…

Reizēm ķermenis mēdz būt arī kaprīzs. Var būt, ka tu esi darījusi to labāko, ko spēji, dodot tam veselīgāko ēdienu, laipnus pieskārienus un mīlošu uzmanību, nodrošinot tam gana daudz miega, atpūtas, kustību un ūdens, tomēr vienalga viņš nefunkcionē tā, kā tev gribētos. Jā, ne vienmēr ir tik vienkārši atkal sadraudzēties ar savu ķermeni, kad tas gadiem pamests novārtā un no tā gaidīta tikai bezierunu paklausība un funkcionēšana. Ipaši tad, kad klāt nāk fiziskā un emocionālā slodze, ar ko ikdienā saskaras teju visas mammas, ķermenis mēdz protestēt. Un neizbēgami protestē arī tava psihe. Kuru no viņiem tu dzirdi pirmo?
Jūnijā runāsim par to, cik cieši ķermenis ir saistīts ar tavām emocijām, un ar ko sākt, lai palīdzētu sev justies labāk, ja mūždien rūpēm par sevi nav laika? Kā veidot attiecības ar savu ķermeni, lai justos labi savās ķermeniskajās mājās?

Vainas izjūta Mammas dzīvē

Vainas izjūta Mammas dzīvē

Vai iespējama mammas dzīve arī bez vainas izjūtas? Vai iespējams ļauties, būt un piedzīvot attiecības ar bērnu bez šīs ēnas? Kā nodalīt lietas, par kurām iespējams uzņemties atbildību, no tām, kas ir pārspīlētas gaidas un prasības pret sevi un izraisa mokošo vainas izjūtu? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim kopā Laimīgo Mammu Skolas jūlija mēnesī!

Vai iespējama mammas dzīve arī bez vainas izjūtas? Vai iespējams ļauties, būt un piedzīvot attiecības ar bērnu bez šīs ēnas? Kā nodalīt lietas, par kurām iespējams uzņemties atbildību, no tām, kas ir pārspīlētas gaidas un prasības pret sevi un izraisa mokošo vainas izjūtu? Atbildes uz šiem jautājumiem meklēsim kopā Laimīgo Mammu Skolas jūlija mēnesī!

Lasi vēl…

Daudzas mūsdienu mammas cenšas iedot saviem bērniem to, ko pašas savā bērnībā nav saņēmušas. Pūloties būt labākas un iejūtīgākas mammas saviem bērniem, nekā viņu pašu mammas, viņas lasa, interesējas un mēģina izsekot visam, kas un kā ir jādara, lai nekļūdītos. Tomēr, lai cik ļoti viņas cenšas, prasības pret sevi un arī mūsdienu augstie ideāli lielākoties tā arī paliek līdz galam nesasniedzami, kā rezultātā vainas izjūta ir regulārs labu mammu sabiedrotais.

Jūlijā runāsim un domāsim par vainas izjūtu mūsu dzīvē. Tiekamies!

Augsts Mammas jūtīgums

Augsts Mammas jūtīgums

Augsts jūtīgums, no kura daudzi labprāt atbrīvotos, nav slimība, ko var izārstēt, bet gan rakstura īpašība. Ir daudzas dzīves jomas, kurās iespējams sevi pasargāt no pārstimulācijas, tomēr mammām to savā ikdienā ar bērnu izdarīt ir milzu izaicinājums. Reizēm mokoša var kļūt pat neilga bērna raudāšana, viņa nemitīgie pieskārieni un ķermeniskas tuvības meklējumi, kā arī milzīgais pieejamās informācijas apjoms par bērna aprūpi un audzināšanu.

Augustā – viss par mammu paaugstinātu jūtīgumu un to, kā sev tajā palīdzēt!

Mammas attiecības ar savu mammu

Mammas attiecības ar savu mammu

Mātes un meitas attiecības potenciāli varētu būt vienas no tuvākajām attiecībām abu šo sieviešu dzīvē, taču ne vienmēr šīs attiecības ir patīkamas. Reizēm tuvība mēdz būt smacējoša, pilna ar vainas izjūtu, kaunu un bailēm, kas neļauj atkāpties vienai no otras un dzīvot katrai savu dzīvi. Citas mammas un meitas attiecības savukārt var būt tik tālas un nesasniedzamas, ka ilgās pēc siltas un mīlošas mammas meitas sirds var sāpēt gadiem. Un tad vēl ir tādas mātes un meitas attiecības, kur tā, kas realitātē ir vecāka, īstenībā par savu dzīvi un savu labsajūtu ir padarījusi atbildīgu savu meitu – jau sen.

Septembrī kopīgi meklēsim atbildes, kā palīdzēt sev, ja esi mamma, un tavas attiecības ar savu mammu met ēnu uz tavu dzīvi un labu jušanos ikdienā.

Kā Mammai veidot partnerattiecības

Kā Mammai veidot partnerattiecības

Nav noslēpums, ka bērna piedzimšana pāra attiecībās ievieš radikālas izmaiņas, kas ir uz palikšanu. Reizēm viens otru pazaudē tik ļoti, ka īsti vairs neredz ceļu atpakaļ. Ja sieviete jūtas sava partnera nenovērtēta savā mammas lomā un visā tajā, ko viņa paveic vēl paralēli tai, diezgan bieži novērtējumu un atzinību viņa mēģina saņemt no bērna. Tas diemžēl kaitē kā bērnam, tā partnerattiecībām, jo bērns kļūst par mammas sabiedroto un “partneri”. Vīrietis, kurš nesaņem no savas partneres atzinību par to, ko viņš dara, pozitīvu novērtējumu iespējams vairāk meklēs darbā. Ja tas izdosies, viņš vēl mazāk būs pieejams attiecībām ģimenē. Ja redzes lokā parādīsies kāds vai kāda, kas sniegs šo atzinību un izrādīs interesi, tad vajadzība pēc mīlestības iespējams tiks apmierināta kur citur. Protams, iespējami arī citi scenāriji. 

Kādu laiku parasti abi var paciesties un pagaidīt, kamēr bērniņš paaugas. Taču attiecības, kas ilgstoši paliek tikai “mammas un tēta” līmenī, neatgriežoties pie sievietes un vīrieša attiecībām, nedod piepildījumu ne vienam, ne otram. Un tas viss nav ne pāra, ne bērna, ne ģimenes interesēs.

Par to, kas īsti notiek ar pāri, kam ir bērni, kādi ir riski un kā sev palīdzēt – Laimīgo Mammu skolā runāsim oktobra mēnesī.

Mammas bailes un ko ar tām iesākt

Mammas bailes un ko ar tām iesākt

Dažādas bailes mammu dzīvēs, jo īpaši ar pirmo bērnu, tomēr dažādu iemeslu dēļ arī ar nākamajiem, mēdz būt pavisam regulāras viešņas. Reizēm pat īsti nevar teikt, ka tās tikai pie mammām ciemojas. Ir gana daudz ģimeņu, kur bailes ir ievākušās teju uz patstāvīgu dzīvi. Reizēm tās tiek atpazītas, bet ļoti bieži neapzinātas un vārdā nenosauktas tās ietekmē gan to, cik mamma spēj priecāties ar un par bērniem, vai tikai iztur savu ikdienu, jo tik daudz taču kas var notikt… Reizēm bailes cieši savelk muskuļus mammas sprandā, citreiz tās taisa īstu jandāliņu mammas kuņģī vai zarnu traktā, un, protams, tās izbauda savus nakts piedzīvojumus mammas sapņos miega laikā vai arī nemaz neļaujot viņai iemigt un atslābt ne mirkli.

Bailes, kuras netiek apzinātas, pamatīgi iespaido mammas ikdienu un viņas uzvedību. Pēkšņi nekontrolēti dusmu uzplūdi var liecināt par šādām bailēm tikpat ļoti, cik milzīgā nepieciešamība visu ap sevi kontrolēt. Kādas ir dažādās baiļu sejas? Kā atšķetināt baiļu vēstījumus? Kā palīdzēt sev kļūt stabilākai?  Kā ierasts, arī novembrī, iedziļinoties baiļu tēmā, Tev būs iespēja dzirdēt teoriju un dažus praktiskus ieteikumus, kā arī ar darba lapu palīdzību nodarboties ar saviem pētījumiem  pašai.

PAPILDMATERIĀLI

papildmateriāli pēc Mammu lūguma – skolas dalībniecēm bez maksas

Laimīga Solo Mamma

LAIMĪGA SOLO MAMMA

Materiāls Mammām, kas bērnu/s audzina vienas

Šajā materiālā esmu apkopojusi ceļa karti ar pieturas punktiem un orientieriem, kas var palīdzēt labāk saprast, kas notiek Solo Mammas dzīvē un kā tikt uz priekšu ar reāliem piemēriem un soļiem. Materiāls sastāv no
– vairāk kā stundu garas video lekcijas
– 3 dažādām audio meditācijām
– 6 dažādām ekrāna tapetēm visām ierīcēm
– iegādājoties atsevišķi, pieeja visiem materiāliem 30 dienas

Ģimenes menedžments

ĢIMENES MENEDŽMENTA PĀRBŪVES PLĀNS

Video & PDF ceļvedis ar darba lapām

Aicinu Tevi ar šī ceļveža palīdzību apskatīt savas ģimenes darāmo darbu apjomu un to sadalījumu un kopīgiem spēkiem – ar partneri, radiniekiem vai citu atbalstu – rast labāko risinājumu kā šos darbus paveikt tā, lai Tu ne tikai parūpētos par savu ģimeni, bet arī pati par sevi un savu labklājību. Iegādājoties atsevišķi, pieeja materiāliem 30 dienas.

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu

Tavi skolas materiāli ik mēnesi

Video ieraksti

Skaties ikmēneša video tiešraižu, nodarbību un atbilžu sesiju, ierakstus jau nākamajā dienā vai sev ērtā laikā. Skaties visus video arhīvā, neatkarīgi no tā, kad pievienojies skolā.

Darba lapas

Lasi vairāk informācijas un pildi uzdevumus par mēneša tēmu darba lapās elektroniskā formātā (.pdf) vai pati izdrukājot.

Meditācijas

Klausies Vitas ierunātās meditācijas un vizualizācijas uzdevumus par mēneša tēmu. Lejupielādē telefonā un klausies pirms miega vai agri pieceļoties, kad vēlies.

Ekrāna tapetes iedvesmai

Lejupielādē mēneša tēmas iedvesmotus un uzmundrinošus attēlus – katru mēnesi jaunus.

Droša un atbalstoša kopiena

Laimīgo Mammu Skola un visi skolas materiāli būs pieejami tikai skolas dalībniecēm. Slēgta Laimīgo Mammu Skolas Facebook grupa. Atbalsts ikdienā.

Reģistrējies šeit

ikmēneša abonements
35 eur/mēnesī ik mēnesi
35
 • 2 nodarbības mēnesī
 • 3 video ieraksti
 • 3 meditācijas
 • darba lapas un materiāli
 • slēgta Facebook grupa
 • + viss skolas arhīvs
 • + pieeja papildmateriāliem

Iegādājies Laimīgo Mammu Skolas dāvanu kartes šeit!

PIEVIENOJIES

LAIMĪGAJĀM MAMMĀM!

Mammas Lilitas pieredze Laimīgo Mammu Skolā

Vita par Laimīgo Mammu Skolu

Tikko noklausījos pirmo lekciju – gan smējos, gan raudāju. Paldies sirsnīgs par to lielo iejūtību. Un vēl – ir riktīgi labi piemēri un cilvēcīgais, pieredzes aspekts.

Sajūsminos par burvīgo platformu – ļoti gaumīga un silta. Ir tā māju sajūta. Un tie papildus resursi tik labi! Šis ir projekts, kuru nopērkot es saņemu vairāk kā gaidīju!

Tieši šodien man vajadzēja dzirdēt to, ko saka Vita – par balsi, kas skan galvā un kuru varu pagriezt klusāk, pavisam klusu. Un otru, kuru pagriezt skaļāk, jo viss jau ir manī – gan “nevaru”, gan “varu ļoti daudz”. Paldies!

Noklausījos beidzot jautājumu/atbilžu sesiju. Liels, liels paldies! Biju aizkustināta un uzrunāta. Interesanti, ka pat tad, ja kāds jautājums, ko uzdevusi cita mamma, man nemaz nešķiet aktuāls, tad Tavā atbildē uz šo jautājumu izskan daudz lietu, kas aktuālas arī man.

Visvairāk paldies, ka dalies ar savu personīgo pieredzi, tas tik ļoti iedrošina, tik ļoti sakustina.. tas tik ļoti palīdz sadzirdēt, saklausīt, saredzēt sevi tajā visā vēl izteiktāk un.. pieņemt, palaist. No sirds paldies – esmu pateicīga! Ļoti!

Es šodien sev ieguvu ļoti daudz spēka, noklausoties pašu pirmo LMS meditāciju par mīlestību pret sevi. Absolūti katrs vārds ir par tām dažādajām sajūtām un nemieru, kas ir pirmajās pēcdzemdību dienās. Iesaku šo ikvienai jaundzimušai jaundzimušā bēbīša mammai.

Gribēju pateikt sirsnīgu paldies par Laimīgo Mammu skolu! Un esmu atgriezusies bērnībā krāsojot krāsojamās lapas – tik meditatīvi, tik mierpilni, kurš to būtu domājis!

Mīļš paldies par vakardienas nodarbību! Tā bija viela pārdomām un kā svaiga ūdens malks. Šobrīd esmu mājās ar slimu divgadnieku un slimu dzīvesbiedru, esmu diezgan nogurusi [..] Vakardienas nodarbība bija 2h tikai sev, taisni laikā. Šorīt jau pamodos priecīgāka un pacietīgāka pret saviem slimniekiem 🙂

BUJ | Atbildes

Kā strādā abonements?

Laimīgo Mammu Skola atrodas tiešsaistē – skolas platforma un materiāli pieejami fiziskām personām, kas reģistrējas un kamēr to abonements ir aktīvs.

Katru mēnesi ir cita tēma, par kuru Vita vada tiešsaistes nodarbību un tiešsaistes “jautājumi un atbildes” sesiju, tās notiek katru otro ceturtdienu 19:00 un ir skatāmas pēc tam ierakstā platformā un slēgtajā Facebook grupā.

Dalības maksa ir automātisks ikmēneša maksājums vai vienreizējs maksājums par vairākiem mēnešiem. Pirmoreiz reģistrējot savu lietotāja kontu, tiek prasīts arī ievadīt savas maksājumu kartes datus. Karte tiek piesaistīta kontam un katru mēnesi LMS sistēma automātiski novelk naudu par nākamo mēnesi, ja vien neesi izvēlējusies pārtraukt savu abonementu, vai, vienreizēja maksājuma gadījumā, vienu maksājumu.

Kad atjaunojas ikmēneša abonements?

Ik mēnesi pēc iespējas tajā pašā datumā, kad pierakstījies. Ja esi reģistrējusies, piem., 1. datumā, tad maksājums par nākamo mēnesi tiks veikts nākamā mēneša 1. datumā. 

Ja nevaru piedalīties tiešraidē, vai varēšu nodarbības noskatīties pēc tam?

Jā, video ieraksti būs pieejami gan Laimīgo Mammu Skolas platformā, kur katrai dalībniecei ir savs lietotāja konts, gan LMS slēgtajā Facebook grupā. Līdz ar to materiāliem un ierakstiem ir iespējams piekļūt sev ērtā laikā.

Ja pārtrauc abonementu, vai kontā saglabājas iepriekšējās lekcijas un darba lapas?

Pārtraucot abonementu, lietotāja konts saglabājas, bet tiek “iesaldēts” līdz brīdim, kad atkal vēlēsieties atjaunot savu abonementu. Tāpēc iesakām lejuplādēt visus vēlamos materiālus, kamēr abonements vēl ir aktīvs. Video ieraksti ir pieejami tikai Skolas platformā un tos nav iespējams lejuplādēt.

Kā uzdāvināt Laimīgo Mammu Skolas abonementu?

Ja vēlies uzdāvināt LMS abonementu kādai citai Mammai, ir iespējams iegādāties LMS dāvanu karti: https://vitakalnina.lv/davanas/#LMS.

Lai pasūtītu:
1. Aizpildi pieteikuma formu.
2. Saņem apstiprinājuma e-pastu ar rēķinu no skolas asistentes.
3. Apmaksā rēķinu.
4. Saņem dāvanu karti ar atlaižu kuponu abonementam savā e-pastā.
5. Dāvini un iepriecini!

Ja katram mēnesim ir sava tēma – vai būs iespēja pajautāt ko ne tik saistītu ar konkrēto mēnesi, ja tāds jautājums, situācija radīsies?

Protams, būs iespēja uzdot arī savus jautājumus, taču tās nebūs konsultācijas par bērnu audzināšanu, jo mammas būs ar dažādu vecumu bērniem un atšķirīgām interesēm. Parasti atgādinām arī, ka šādas nodarbības nevar aizstāt psihoterapiju. Tās drīzāk būs izglītojošas un atbalstošas. 

Šobrīd plānojam bērniņu. Vai skola būs noderīga arī plānošanā, vai labāk pieteikties, tad kad būsim bērniņu ieņēmuši?

Ja gribas gatavoties mammas dzīves izaicinājumiem, tad šī skola var noderēt. Jārēķinās gan, ka dažas lietas varētu būt grūtāk aptvert, jo, kamēr neesi tajā iekšā, bieži daudz kas šķiet daudz vienkāršāk un grūti noticēt, ka kas tāds var būt problēma. Tā kā varat ar vīru apspriesties un izdomāt, vai vēlaties pieteikties jau tagad vai pēc kāda laiciņa. Mēs, protams, priecājamies par katru sievieti, kura izvēlas pievienoties Laimīgo Mammu Skolai.

Vai skolai paredzēts kāds darbības “termiņš”?

Pagaidām Laimīgo Mammu Skolai nav noteikta noslēguma termiņa. Tā kā Skolas veidošana un uzturēšana prasa arī zināmas izmaksas, tā pastāvēs tik ilgi, kamēr būs interese un pieprasījums no Mammu puses. 🙂

Es nejauši nomainīju savu skolas abonementu, ko man darīt?

Lūdzu, raksti mums ziņu skolas atbalsta portalā vai uz atbalsts@vitakalnina.lv un mēs Tev palīdzēsim..

Vai ir iespējams nomainīt ikmēneša automātiskā maksājuma datumu?

Jā, to ir iespējams nomainīt – raksti mums ziņu skolas atbalsta portalā vai uz atbalsts@vitakalnina.lv un mēs Tev palīdzēsim. Mainot abonementu var tikt piemērota starpības maksa vai atlaide, atkarībā no datuma, kuru izvēlēsieties.

Kā pārtraukt automātisko abonementu?

Ja vēlies pārtraukt savu abonementu, to vari izdarīt savā lietotāja kontā sadaļā “Mans konts” –> sadaļā “Apskatīt vai pārtraukt abonementus” (https://konts.vitakalnina.lv/member/account/plans). Pieeja materiāliem Tev saglabāsies līdz Tava abonementa termiņa beigām.

Vai varu atgūt abonementa maksu, ja aizmirsu pārtraukt abonementu?

Tā kā LMS saturs ir atrodams tikai LMS mājaslapā, nevis pārvietojamā datu nesējā, un to ir iespējams lejuplādēt, tad naudu mēs neatgriežam. Pirms abonēšanas uzsākšanas iesakām kārtīgi iepazīties ar Distances līgumu (https://vitakalnina.lv/distances-ligums/). Neskaidrību gadījumā, protams, sazinies ar mums atbalsts@vitakalnina.lv

Aizmirsu, ar kādu paroli reģistrējos. Vai ir iespējams to atjaunot vai nomainīt? Un ko darīt, ja aizmirstu e-pastu, ar kuru reģistrējos?

Savu paroli vari nomainīt savā lietotāja kontā: https://konts.vitakalnina.lv/member/password/change.

Ja aizmirsi savu paroli, vari to atjaunot https://konts.vitakalnina.lv/member/password/new.

Ja aizmirsi, ar kādu e-pastu reģistrējies, mēģini to atjaunot https://konts.vitakalnina.lv/member/email/new.

Ja atjaunošana neizdodas – raksti mums ziņu skolas atbalsta portalā vai uz atbalsts@vitakalnina.lv un mēs Tev palīdzēsim.

Tavs jautājums

Pieraksties

.

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu ♥ katru mēnesi

Lietošanas noteikumi – Privātuma politika – Distances līgumsProduktu distances līgums

© Vita Kalniņa 2020-2021. “Laimīgo Mammu Skola” saturā iekļauto autortiesību objektu izmantošana, t.sk., kopēšana un pavairošana, bez Vitas Kalniņas rakstveida piekrišanas nav atļauta.