Kursi

LAIMĪGO MAMMU SKOLA

visu vecumu bērnu mammām

IKMĒNEŠA ABONEMENTS

Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Lekcijas, praktiska patstāvīga darbošanās, attālināta tikšanās ar citām mammām un ceļš uz savas mammas lomas laimīgu piedzīvošanu manā, pieredzējušas psihoterapeites, vadībā.

Skolas durvis svinīgi vērām 2020. gada 1. decembrī. Laimīgo Mammu Skolas ikmēneša abonements maksā 29 eiro/mēnesī. Piesakoties saņemsi pieeju kā aktuālajai mēneša tēmai, tā arī visam skolas arhīvam – video ierakstiem, audio failiem, darba lapām un citiem resursiem!

  • JAUNUMS! Aktuālā tēma – Vainas izjūta Mammas dzīvē (jūlijs)
  • Pieejamās tēmas – Nogurums un iztukšotība, Emocijas, Pašvērtējums, Apzināties savas vajadzības, Veselīgas robežas, Optimisms Mammas dzīvē, Ķermenis un emocijas
  • Gaidāmās tēmas – Augsts Mammas jūtīgums (augusts), Mammas attiecības ar savu mammu (septembris), Veidot partnerattiecības (oktobris)

VASARASSKOLA – 3 mēneši

2021. gada vasarā aicinu Tevi uz Laimīgo Mammu Skolas “Vasarasskolu”! Vērsim durvis sev un dabai. Piesakoties saņemsi pieeju skolas ikmēneša materiāliem un vasaras skolas papildmateriālam, kas palīdzēs Tev apzinātāk piedzīvot sevi, savas emocijas un savas aktuālās dzīves tēmas DABĀ! Tev uzreiz būs pieejams arī viss skolas arhīvs – video ieraksti, meditācijas, darba lapas un vēl!

Gaidāmās tēmas – Ķermenis un emocijas (jūnijs), Vainas izjūta Mammas dzīvē (jūlijs), Augsts Mammas jūtīgums (augusts).
Jau pieejamās tēmas – Nogurums un iztukšotība, emocijas, Pašvērtējums, Apzināties savas vajadzības, Veselīgas robežas, Optimisms Mammas dzīvē

MĀCĪBU MATERIĀLI

ceļveži & darba lapas

LAIMĪGA SOLO MAMMA

Materiāls Mammām, kas bērnu/s audzina vienas

Šajā materiālā esmu apkopojusi ceļa karti ar pieturas punktiem un orientieriem, kas var palīdzēt labāk saprast, kas notiek Solo Mammas dzīvē un kā tikt uz priekšu ar reāliem piemēriem un soļiem. Materiāls sastāv no
– vairāk kā stundu garas video lekcijas
– 3 dažādām audio meditācijām
– 6 dažādām ekrāna tapetēm visām ierīcēm
– pieeja visiem materiāliem – 30 dienas

ĢIMENES MENEDŽMENTA PĀRBŪVES PLĀNS

Video & PDF ceļvedis ar darba lapām

Aicinu Tevi ar šī ceļveža palīdzību apskatīt savas ģimenes darāmo darbu apjomu un to sadalījumu un kopīgiem spēkiem – ar partneri, radiniekiem vai citu atbalstu – rast labāko risinājumu kā šos darbus paveikt tā, lai Tu ne tikai parūpētos par savu ģimeni, bet arī pati par sevi un savu labklājību. Pieeja visiem materiāliem – 30 dienas.

NOGALE BEZ MOBILĀ (noslēdzies)

Trīs dienu izaicinājums e-pastā un video!

Vai zini, cik daudz no tava dzīves un attiecību laika “apēd” kāds mobilais telefons? Tavs, tava partnera vai tava bērna telefons, kura dēļ esat, bet tomēr neesat kopā. Pievienojies izaicinājumā nedēļas nogalē – no piektdienas līdz svētdienai! Noskaidro savus mobilā telefona lietošanas ieradumus, ko tie risina un ko atņem!

Mācību vebināri

par vecākiem aktuālām tēmām

Lai ar savām nodarbībām sasniegtu vecākus, kam nav viegli ierasties uz klātienes lekcijām un nodarbībām, jau pirms vairākiem gadiem sāku vadīt vebinārus un ierakstīt video lekcijas. Nesen izveidoju arī vairākus video kursus, kur pieejama informācija video lekciju formātā un darba lapas dziļākam darbam ar sevi.