Kursi

LAIMĪGO MAMMU SKOLA

visu vecumu bērnu mammām

IKMĒNEŠA ABONEMENTS

Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Lekcijas, praktiska patstāvīga darbošanās, attālināta tikšanās ar citām mammām un ceļš uz savas mammas lomas laimīgu piedzīvošanu manā, pieredzējušas psihoterapijas speciālistes, vadībā.

Skolas durvis svinīgi vērām 2020. gada 1. decembrī. Laimīgo Mammu Skolas ikmēneša abonements maksā 27, 39 vai 390 euro. Katru mēnesi Tevi gaidīs jauna tēma, kuru kopīgi apskatīsim nodarbībās un materiālos.

MĀCĪBU MATERIĀLI

ceļveži & darba lapas

LAIMĪGA PAMĀTE

Materiāls sievietēm, kas veido attiecības ar sava partnera bērnu/-iem

Šajā materiālā esmu apkopojusi vērtīgu informāciju un praktiskus padomus, veidojot attiecības ar sava partnera bērniem, ieskatu pamātes attiecību dinamikā, tipiskākajos klupšanas akmeņos un kā no tiem izvairīties. Video lekciju papildina meditācijas un ekrāna tapetes tevis pašas un tavu partnerattiecību spēcināšanai. Materiāls sastāv no
– 1h+ garas video lekcijas
– 3 audio meditācijām
– dažādām ekrāna tapetēm visām ierīcēm
– pieeja visiem materiāliem – 30 dienas

LAIMĪGA SOLO MAMMA

Materiāls Mammām, kas bērnu/s audzina vienas

Šajā materiālā esmu apkopojusi ceļa karti ar pieturas punktiem un orientieriem, kas var palīdzēt labāk saprast, kas notiek Solo Mammas dzīvē un kā tikt uz priekšu ar reāliem piemēriem un soļiem. Materiāls sastāv no
– vairāk kā stundu garas video lekcijas,
– 3 dažādām audio meditācijām,
– iedvesmojošām ekrāna tapetēm visām ierīcēm,
– pieeja visiem materiāliem – 30 dienas.

ĢIMENES MENEDŽMENTA PĀRBŪVES PLĀNS

Video & PDF ceļvedis ar darba lapām

Aicinu Tevi ar šī ceļveža palīdzību apskatīt savas ģimenes darāmo darbu apjomu un to sadalījumu un kopīgiem spēkiem – ar partneri, radiniekiem vai citu atbalstu – rast labāko risinājumu kā šos darbus paveikt tā, lai Tu ne tikai parūpētos par savu ģimeni, bet arī pati par sevi un savu labklājību. Pieeja visiem materiāliem – 30 dienas.

AUGSTA JŪTĪGUMA TESTS (bezmaksas)

PDF & ekrāna tapetes

Augsts jūtīgums nav slimība, ko var izārstēt, bet gan personības īpašība. Pieraksties un saņem savu augsta jūtīguma pašnovērtējuma anketu un ieteikumus grāmatām un resursiem, lai iepazītu augstu jūtīgumu Tavā Mammas (un Tēta!) dzīvē! Pierakstoties Tevi gaidīs arī kāds vizuāls pārsteigums, ko ņemt līdzi savā ikdienā.

NOGALE BEZ MOBILĀ (noslēdzies)

Trīs dienu izaicinājums e-pastā un video!

Vai zini, cik daudz no tava dzīves un attiecību laika “apēd” kāds mobilais telefons? Tavs, tava partnera vai tava bērna telefons, kura dēļ esat, bet tomēr neesat kopā. Pievienojies izaicinājumā nedēļas nogalē – no piektdienas līdz svētdienai! Noskaidro savus mobilā telefona lietošanas ieradumus, ko tie risina un ko atņem!

Mācību vebināri sadarbībā ar ģimenes psiholoģijas centru LĪNA

par vecākiem aktuālām tēmām

Lai ar savām nodarbībām sasniegtu vecākus, kam nav viegli ierasties uz klātienes lekcijām un nodarbībām, jau pirms vairākiem gadiem sāku vadīt vebinārus un ierakstīt video lekcijas. Nesen izveidoju arī vairākus video kursus, kur pieejama informācija video lekciju formātā un darba lapas dziļākam darbam ar sevi.