LAIMĪGO MAMMU SKOLA

visu vecumu bērnu mammām

IKMĒNEŠA ABONEMENTS

Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Lekcijas, praktiska patstāvīga darbošanās, attālināta tikšanās ar citām mammām un ceļš uz savas mammas lomas laimīgu piedzīvošanu manā, pieredzējušas psihoterapeites, vadībā.

Skolas durvis svinīgi vērām 2020. gada 1. decembrī. Laimīgo Mammu Skolas ikmēneša abonements maksā 25 eiro/mēnesī. Piesakoties saņemsi pieeju kā aktuālajai mēneša tēmai, tā arī visam skolas arhīvam – video ierakstiem, audio failiem, darba lapām un citiem resursiem!

MĀCĪBU MATERIĀLI

ceļveži & darba lapas

ĢIMENES MENEDŽMENTA PĀRBŪVES PLĀNS

Video & PDF ceļvedis ar darba lapām.

Aicinu Tevi ar šī ceļveža palīdzību apskatīt savas ģimenes darāmo darbu apjomu un to sadalījumu un kopīgiem spēkiem – ar partneri, radiniekiem vai citu atbalstu – rast labāko risinājumu kā šos darbus paveikt tā, lai Tu ne tikai parūpētos par savu ģimeni, bet arī pati par sevi un savu labklājību.

Mācību vebināri

par vecākiem aktuālām tēmām

Lai ar savām nodarbībām sasniegtu vecākus, kam nav viegli ierasties uz klātienes lekcijām un nodarbībām, jau pirms vairākiem gadiem sāku vadīt vebinārus un ierakstīt video lekcijas. Nesen izveidoju arī vairākus video kursus, kur pieejama informācija video lekciju formātā un darba lapas dziļākam darbam ar sevi.