Privātuma politika

PRIVĀTUMA POLITIKA

vienkāršiem vārdiem

Es, Vita Kalniņa, darbojos gan klātienē, gan attālināti un esmu psiholoģe, ģimenes psihoterapijas speciāliste, ģimenes psiholoģijas centra LĪNA dibinātāja, Laimīgo mammu skolas radītāja un SIA “LMS Lidosta” valdes locekle. Šajā dokumentā paskaidrošu, kā es un SIA “LMS Lidosta”, vienotās reģistrācijas numurs 40203301291, juridiskā adrese Dzirnieku iela 16, Mārupe, Mārupes nov., LV-2167) kā datu pārziņi izmantojam un aizsargājam informāciju, kuru Tu mums sniedz, reģistrējoties, izmantojot pakalpojumus vai iegādājoties preces un pakalpojumus tīmekļa vietnē www.vitakalnina.lv

Kad Vietnē lūdzam norādīt Tavu personīgo informāciju, tā tiek izmantota, apstrādāta un uzglabāta atbilstoši tam, kā aprakstīts šajā dokumentā. Lai varētu veltīt maksimāli daudz laika tieši Tev un Tavam atbalstam, kopā ar mums ir komanda – gan cilvēki, gan tehnoloģiski risinājumi.

Kas ietilpst mūsu komandā un ir datu apstrādātāji?

 • Cilvēki – vietnes moderatori, asistenti, satura veidotāji, grāmatveži, juristi, IT speciālisti u.c., kurus piesaistām pēc nepieciešamības;
 • Būtiskākie tehnoloģiskie risinājumi:
  • Vietnes hosting kompānija Hostnet
  • Maksājumu platforma Stripe
  • Ziņojumu izsūtīšanas kompānija MailerLite
  • Laimīgo Mammu Skolas tiešsaistes video un tērzētava Vimeo
  • Laimīgo Mammu Skolas dalībnieku Facebook grupa
  • Tehnisko jautājumu un atbilžu platforma Atlassian

Iespējams, ar laiku man mainīsies esošie vai pievienosies papildu palīgi, aktuālo sarakstu varēsi noskaidrot šeit pat vai rakstot man uz vita@vitakalnina.lv.

Kādus datus mēs par Tevi apstrādājam?

 • Tos, kurus sniedz, kļūstot par Vietnes lietotāju un Laimīgo mammu skolas dalībnieku – vārds, uzvārds, e-pasts u.tml.
 • Informāciju par pirkumu vēsturi – preces vai pakalpojuma veids, pirkuma datums u.tml.
 • Informāciju par citu mijiedarbību, kas notikusi mūsu starpā – sarakste, pietiekšanās bezmaksas iepazīšanās sarunai pirms sadarbības, jautājumi un atbildes u.tml.
 • Informāciju, kuru sniedz, lai pieteiktos mūsu izsūtītajiem jaunumiem un citai mārketinga informācijai par mani, vietnes www.vitakalnina.lv darbību u.tml.
 • Jebkuru citu informāciju, kuru Tu man vai manai komandai esi nosūtījusi.

Kam mēs datus izmantojam?

Mēs varam izmantot personas datus, lai:   

 • Nodrošinātu Tev iespēju izmantot Vietnē pieejamos pakalpojumus.
 • Pārvaldītu domēnu www.vitakalnina.lv un ar to saistītos subdomēnus un paplašinājumus.
 • Nosūtītu paziņojumus, rēķinus, ziņas saistībā ar iegādātajiem pakalpojumiem.
 • Nosūtītu ziņu par jaunumiem (Newsletter) un citus mārketinga ziņojumus.
 • Sazinātos ar Tevi, ja esi iesniegusi jautājumu vai informējusi par problēmsituācijām.

Kam mēs datus nododam?

Tikai tiem cilvēkiem un tehnoloģiskajiem risinājumiem no manas komandas, kam tie nepieciešami darbam, lai varētu sniegt Tev pilnvērtīgu un kvalitatīvu pakalpojumu. Bez tiem vēl daži biežāk (bet domājams, ka drīzāk jau – retāk) iespējamie gadījumi:

 • tiem, kam datus ir tiesības saņemt atbilstoši Latvijas Republikā saistošiem normatīvajiem aktiem (piemēram, policijai, tiesām u.tml.); 
 • saistībā ar jebkuru tiesvedības procesu, ja mums tādā nāktos iesaistīties saistībā ar Tevi vai Taviem datiem;
 • lai aizstāvētu savas leģitīmās intereses (ieskaitot informācijas nodošanu citiem, lai nepieļautu krāpnieciskas darbības no Tavas puses, ja tāda situācija jebkad rastos).

Iespējams, ka kaut kad būs brīdis, kad vēlēšos izmantot citu saimnieciskās darbības formu vai darīt pavisam ko citu, un vietni izlemšu nodot citam cilvēkam vai uzņēmumam. Pirms tas notiks, es Tevi informēšu, lai vari izlemt, vai vēlies sadarbību turpināt, vai vēlēsies savus datus dzēst tiktāl, ciktāl tos man vai manu tiesību un ienākumu pārņēmējam nebūs nepieciešams saglabāt citiem datu apstrādes nolūkiem.

Cik ilgi datus mēs glabāsim?

 • Tik ilgi, cik ilgi Tu izmantosi vietni un vēl gadu pēc pēdējās apmeklējuma reizes. Pēc tam datus par Tavu lietotāja profilu dzēsīsim.
 • Ja būsi iegādājusies preci vai pakalpojumu – 42 mēnešus pēc pēdējās pirkuma apmaksas dienas – lai varam atrast labāko iespējamo risinājumu, ja nu pirkums izrādīsies brāķis vai neatbildīs tam, ko biji sagaidījusi.
 • Ja būsi pieteikusies jaunumu un citu mārketinga paziņojumu saņemšanai – tik ilgi, kamēr vēlēsies (Tev jebkurā laikā būs iespēja atteikties no ziņu saņemšanas).

Ko vēl mēs izmantojam datu apstrādē?

Sīkdatnes (cookies). Tās mūs informē, piemēram, par to, vai esi jauns lietotājs. Mūsu izmantotās sīkdatnes ir drošas, tās neuzkrāj nekādu personīgo informāciju par Tevi, kā arī sīkdatnes neielādē nekāda veida informāciju no Tava datora. Vairāk par sīkdatnēm vari uzzināt saitē: https://www.youronlinechoices.com/

Drošība

Pret konfidencialitāti un drošību izturamies ar atbildību. Ar speciālistu palīdzību esam izvēlējušies dažādus fiziskos un loģiskos datu apstrādes un aizsardzības līdzekļus, lai Tavi dati pie mums būtu drošībā. 

Ko es nevaru garantēt?

Lai gan šie drošības pasākumi palīdz cīnīties pret neatļautu piekļuvi datiem, tomēr nevaram pilnībā garantēt, ka Tavi dati nevar nonākt trešo pušu rīcībā. Tāpat, lai arī savu komandu, arī tehniskos risinājumus, izvēlamies ar lielu rūpību, tomēr nevaram pilnībā kontrolēt viņu rīcību. 

Tā kā mēs nevaram pilnībā kontrolēt citu cilvēku darbību vai bezdarbību un trešo pušu tehnisko risinājumu detaļas, tad lūdzu lieto šo vietni un tās piedāvātos pakalpojumus tikai tad, ja Tev ir pieņemami, ka mēs neuzņemamies tiešu vai netiešu atbildību par bojājumiem vai zaudējumiem, ko izraisījusi vai var izraisīt jebkāda šajā Vietnē vai resursā vai ar šīs Vietnes vai resursa starpniecību pieejama satura izmantošana vai paļaušanās uz to.

Ja ar Taviem datiem ir notikušas kādas nelikumīgas darbības, lūdzu nekavējoties to paziņo, sūtot e-pastu uz adresi vita@vitakalnina.lv

Ja Tev ir kādi jautājumi par šīs Vietnes Privātuma politiku, Lietošanas noteikumiem vai līdzīgiem dokumentiem, lūdzu, raksti uz adresi vita@vitakalnina.lv

Kas vēl atrodams šajā Vietnē?

Esmu ievietojusi norādes uz manis radītiem produktiem un precēm, kas iegādājamas ar ģimenes psiholoģijas centra LĪNA starpniecību, un citiem maniem projektiem. Tās ir informatīvas norādes, un katra vietne atbild par saviem vietnes apmeklētājiem un reģistrētajiem lietotājiem. Tādēļ attiecībā uz šīm precēm un pakalpojumiem ir saistoši nevis Vietnes www.vitakalnina.lv, bet gan attiecīgi ģimenes psiholoģijas centra LĪNA nosacījumi, ko atradīsi saitē www.lina.lv, vai citas konkrētās vietnes nosacījumi.

Vita Kalniņa, SIA “LMS Lidosta”
01.09.2022.