Atsauksmes

par manu darbu

“Ar Vitu pirmo reizi sastapos pašvērtējuma kursos, kur kādā starpbrīža sarunā tika runāts par bērniem. Šo atceros kā pagriezienu punktu manai bērnu audzināšanas izpratnei. Mani bērni, kuru tolaik man vēl nebija, izaug ar daudz iejūtīgāku mammu, pateicoties Vitai. Vita stāsta lietas maigā, iejūtīgā veidā, kas man bieži rada sajūtu – ka viss sastājas pa vietām, tas taču ir loģiski utml. Pēc sarunām vai nodarbības ar Vitu ir tāda jauka, pacilāta sajūta, jo Tev ir jauni resursi, idejas kā sev palīdzēt dzīvot mierīgāk, laimīgāk un tiešām risināt situācijas nevis vienkārši apvainoties, sabļaustīties vai aizbēgt.”

– Baiba

“Vita, Tu dari zelta darbu. Ar taviem vebināriem savedu kārtībā savu prātu un apjautu ka esmu laba mamma. Sāku dzirdēt savu intuīciju un nedzirdēt apkārtējo viszinošos padomus.
Pateicoties Tevis izstarotajam mieram, arī manī ieplūda miers un pārliecība! Paldies!”

– Anna

“Jūs man palīdzējāt tikt galā ar smagu pirmo dzemdību pieredzi. Jūs mani sapratāt brīdī, kad neviens cits mani nesaprata. Devāt man pārliecību par sevi un palīdzējāt sagatavoties otrajām dzemdībām. Un man izdevās piedzīvot skaistu mīlestības pilnu satikšanos ar manu meitiņu, un tagad šī dzemdību pieredze un skaistās atmiņas man dod spēku brīžos, kad ir grūti.”

– Evija

“Esmu bijusi pie Tevis uz tikai vienu individuālo konsultāciju, pēc kuras ir pagājuši vairāki gadi. Pāris teikumi un jautājumi no Tavas puses, šīs, mūsu kopīgās sarunas laikā man joprojām kalpo par atslēgvārdiem trauksmes situācijās kā risinājums. Vienmēr atceroties pirms un pēc, redzot rezultātu, klusi Tev pasaku paldies arvien. Tikai viena saruna un tik daudz atrisinājumu ilgtermiņam- tas ir ko vērts! Paldies!”

– Nensija

“Vita! Es toreiz pie tevis biju pēc pirmajām dzemdībām. Tā bija pirmā reize, kad man bija veikta konsultācija, guļot uz matracīša, sasegta un terapeitei (tev) sēžot tuvumā. Sākumā tik mulsinoši un tad tik patīkami, ka kāds ir blakus, kad pati jutos tik ievainojama. Tā bija spilgta pieredze, kad sapratu, cik daudz un ilgi esmu apspiedusi savas patiesās emocijas par dzemdībās piedzīvoto. Joprojām pārskrien drebulis par tās sesijas intensitāti. Paldies Tev par to!” 

– Anna

“Vitas darbs vienmēr sniedzis atbalstu grūtā brīdī. Atbalstu, kurš ir pieņemošs un atbalstošs. Mammošanas nometnē pēc otrā bērniņa piedzimšanas man bija sajūta, ka es piedzimstu no jauna kā mamma. Paldies, Vita, par iespēju atdzimt jaunā mammas veidolā.” 

– Inga Laugale

“Vita, mēs gan ne reizi neesam tikušās, bet esmu noklausījusies ap 10 tavu video lekciju. Esmu ļoti pateicīga, ka tādas eksistē, turklāt tās nāca tieši laikā, un sakrita ar manas pirmās meitas attīstību. Mana meita bija no ļoti raudulīgiem bērniem. Šis laiks bija grūts, un es priecājos, ka arī, neizejot no mājas, sev brīvā brīdī bija iespēja gūt palīdzību. Mani ārkārtīgi uzrunā veids, kādā Tu pasniedz informāciju, tas sniedz atbalstu, nenosoda. Manas sajūtas un uzskati lielā mērā sakrīt ar pausto informāciju, un man ļoti palīdzēja tas, ka Tu to apraksti vārdos, izcel loģiku, dabiskas sakarības. Es pie šiem vebināriem esmu turējusies kā pie bākas, jo reti, īpaši latviešu valodā, esmu atradusi to, ko sajūtu kā savu.”

– Silva

“Visvairāk man noderēja tas, ka ierādīji man ceļu, kā pārtraukt visu laiku visu vērtēt kategorijās – “Labs” un “Slikts”. Ļoti palīdzēja pieskārienu “terapija”, kas ļāva sajust mazo sev puncī, savu iekšējo bērnu un arī savu “senču līniju”! Un protams – tauriņpieskārienu masāžas mācīšana, kad meitiņa bija pavisam maza. Joprojām mums abām, viņai un man, tauriņpieskārienu masāža ir viens no tuvības atjaunotājiem, kad rodas tāda vajadzība.”

– Māra

Piesakies šīgada "Iemīli sevi!" 💖 →

X