Kāpēc veselīgas attiecības var likties garlaicīgas?

Ne vienmēr apņemšanās pārtraukt destruktīvas attiecības un beidzot būt tādās attiecībās, kas dara mums labu, ir uzreiz realizējama. Lai pierastu būt veselīgā attiecību modelī, dažkārt ir nepieciešams ilgāks laiks.

Ja mēs paši vēlamies būt veselīgā attiecību modelī un interesējamies par pieejamiem un emocionāli veselīgiem cilvēkiem, tad varam piedzīvot arī zināmu vilšanos.

Veselīgām partnerattiecībām nav raksturīgi daudzi eiforiski kāpumi un kritumi.

Iemīlēšanās fāze bieži ir mazāk intensīva, un kopumā attiecībās ir mazāk stresa un strīdu.

Īpaši tad, ja esam piedzīvojuši daudzas toksiskas attiecības vai iemācījušies negatīvus attiecību tuvības modeļus no saviem vecākiem, sākumā tas var šķist pat garlaicīgi.

Tomēr šķietami garlaicīgās attiecības var būt tās, kas patiesi dziedina, atbalsta un uzpilda. Tās var ļaut atplaukt mīlestībā pret sevi, otru un dzīvi.

Ja vēlies labāk saprast savus attiecību veidošanas modeļus un pārvarēt traucēkļus, lai beidzot atrastu mīlestību, kas tev dara labu, tev noderēs mans video kurss “Kā atrast mīlestību”. Video lekcijas un darba lapas, ar kurām tikt šajā ceļā uz priekšu, papildina iespēja uzdot man jautājumus par sevi un savu situāciju.


Raksta autore Vita Kalniņa.

Pārpublicēt bez Vitas Kalniņas rakstveida piekrišanas aizliegts.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *