Mammas draudzenes – atbalsts vai nasta? Jūlija tēma Laimīgo Mammu Skolā

Vai tavas attiecības ar draudzenēm ir veselīgas? Un ko nozīmē – “veselīgas” draudzeņu attiecības?

Sieviešu draudzības atšķiras no vīriešu draudzībām. Viena no nozīmīgajām atšķirībām ir tā, ka lielai daļai sieviešu dabiski ir dziļa vajadzība pēc sarunām ar citām sievietēm – savām draudzenēm, lai tiktu skaidrībā pašas ar savām domām, jūtām, vajadzībām un vēlmēm.

Tomēr arī sieviešu draudzības var kļūt toksiskas. Tās mūs ne vienmēr stiprina, reizēm gluži otrādi – iekšēji grauj.

Īpaši jūtīga tēma var būt saistīta ar mammas lomu, bērnu aprūpi un audzināšanu.

Šajā mēnesī runāsim par to, kā draudzenes var stiprināt un kā graut Tevi tavā mammas lomā. Nodarbībā pastāstīšu kā draudzenes izvēle un Tavs veids, kā būt attiecībās ar draudzeni, ir izveidojies jau Tavā izcelsmes ģimenē. Tas tiek ņemts gan no attiecībām ar mammu, vecmāmiņu, māsām, gan tantēm un citām sievietēm, kas Tevi ieskāva, kad vēl biji maza meitene. Kad šo modeli sākam labāk apzināties, varam ne tikai labāk sevi pasargāt no nevajadzīgām sāpēm attiecībās ar draudzenēm, bet arī sākt veidot patiesi spēcinošas draudzeņu attiecības.

🌿 Nodarbībā tiešraidē tiksimies ceturtdien, 6. jūlijā, Q&A sesijā 27. jūljā, video ieraksts pieejams.

🌿 Tevi gaidīs skolas materiāli, darba lapas un manis ierunātās meditācijas.

🌿 Saņemt atbalstu no LMS PEP mammām Zoom grupā 13. jūlija vakarā un mazā grupā ar mani 31. jūlija vakarā, ja esi gada abonente.

Laimīgo Mammu Skola var būt lielisks palīgs ne tikai laimīgākai mammas lomas piedzīvošanai, bet arī droša un atbalstoša kopiena, kur satikt līdzīgi domājošas mammas. Ja šī tēma tevi uzrunā – pievienojies mums! 💖


Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Katru mēnesi Tevi gaida jauna mēneša tēma, vērtīgas nodarbības tiešsaistē un ierakstā, praktiskie materiāli, atbalstoša kopiena un ikmēneša tikšanās ar LMS PEP Atbalsta mammām mazās grupiņās.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *