Kāpēc man ir slikts garastāvoklis? 4 iespējamie cēloņi un ieteikumi, kā to mainīt

Bieži vien nav nemaz tik viegli saprast, kāpēc mums pēkšņi sabojājas garastāvoklis.

Lai noteiktu cēloni, vari sākt ar to, ka vēlreiz izej cauri dienas notikumiem. Pievērsies savām vajadzībām un padomā, ko Tu šobrīd vari izdarīt savā labā, lai Tev atkal klātos labāk.

1) Tavs ķermenis bieži vien sliktais noskaņojums ir cieši saistīts ar to, ka neesi izgulējies, pietiekami padzēries vai izkustējies. Apmierinot šīs ķermeniskās vajadzības, vari atkal atgūt enerģiju.

2) Nomāktība reizēm, uzzinot ko bēdīgu, tas var izraisīt līdzpārdzīvojumu, kas savukārt var radīt smagu sajūtu. Citreiz tas, kas to rada, ir kādas negatīvas domas. Padomā, ko Tu šajā brīdī vari darīt savā labā, lai uzlabotu savu garastāvokli. Vai ir kaut kas, par ko tu priecājies? Par ko tu esi pateicīgs?

3) Neapmierinātība vai notika kas tāds, kas Tevī radīja vilšanos? Vai kāds pārkāpa Tavas robežas? Vai Tev šobrīd kaut kā trūkst? Kad esi atbildējis uz šiem jautājumiem, vari pārdomāt, vai šo problēmu iespējams risināt uzreiz vai arī apņemies kaut ko mainīt nākotnē?

4) Stress dzīvē notiek lietas, kas var raisīt emocionālu un fizisku pārslodzi. Reizēm ir tādi posmi, kad viss notiek intensīvi un uzņemamies par daudz. Tas rezultātā var izraisīt dusmas un nogurumu. Pievērs uzmanību, kas Tevi iztukšo un kas savukārt uzlādē. Centies saglabāt tajā līdzsvaru.

Ja Tev dzīvē nav bijis tāda skolotāja, kas iemāca dažādas dzīves likumsakarības, lai vari justies pēc iespējas labāk kā ikdienā, tā grūtos dzīves brīžos, tad šādas zināšanas vari gūt Laimīgajā skolā.

Laimīgajā skolā Tevi gaida vienkārši skaidrotas psiholoģijas zināšanas un atbildes uz visiem Taviem jautājumiem (vari saglabāt anonimitāti) regulārās online tikšanās reizēs un ierakstā.

Iegādājoties abonementu, Tev būs pieejams 17 mēnešu arhīvs un arī visi materiāli, kamēr vien paliksi skolā.

Jauna uzņemšana notiek divreiz gadā, un tas brīdis būs pavisam drīz! Piesakies, lai saņemtu par to ziņu epastā!

0 replies on “Kāpēc man ir slikts garastāvoklis? 4 iespējamie cēloņi un ieteikumi, kā to mainīt”