8 patiesības par attiecībām, kuras Tu, iespējams, nevēlies dzirdēt, bet Tev tās būtu jāzina

  1. Ja Tu nespēj būt viens, Tev būs grūti izveidot laimīgas attiecības – tikai pavadot laiku ar sevi, savām domām un jūtām, iespējams sevi pieņemt un iemīlēt. Mīlestība pret sevi savukārt ir mīlošu partnerattiecību pamatā.
  2. Attiecībās ir jāspēj uzticēties – ja Tu vēlies būt attiecībās, Tev ir jābūt gatavam atklāties otram. Tam līdzi nāk risks tikt ievainotam un sāpinātam.
  3. Labas attiecības nav perfektas – sākotnējais idealizētais tēls vienam par otru ātri vien pagaist un ir jāsaprot, ka otrs arī ir tikai cilvēks ar savām rakstura iezīmēm un nepilnībām.
  4. Laimīgām attiecībām nepietiek ar mīlestību vien – attiecības no mums prasa ko daudz vairāk par mīlestību. Svarīga ir savstarpēja cieņa, draudzība un uzticība. 
  5. Tas, cik labas ir Tavas attiecības ar citiem, parāda, cik labas ir Tavas attiecības pašam ar sevi – paradumi, kas ietekmē to, kā Tu izturies pats pret sevi, ietekmē arī to, kā Tu izturies pret citiem.
  6. Esi tāds partneris, kādu Tu vēlētos pats sev – tā vietā, lai tikai pieprasītu no otra, Tev jābūt atklātam pret sevi un jāsaprot, vai esi gatavs ko sniegt arī savam partnerim.
  7. Ir bezjēdzīgi gaidīt, ka otrs atrisinās Tavas problēmas – vienīgais, ko mēs varam darīt savu attiecību labā, ir strādāt ar sevi un savām grūtībām paši. Otra mīlošs atbalsts šajā ir nozīmīgs.
  8. Viss kādreiz beidzas – katras attiecības kādreiz noslēgsies. Tā var būt šķiršanās, slimība vai nāve. Apzinies to un izmanto lietderīgi dzīves laiku, ko pavadi kopā ar mīļoto!

Vairāk par to, kā pārim būt kopā attiecībās uzzini manā video kursā “Kā pārim skaisti strīdēties un skaisti salabt!”

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *