Pārmaiņām ir vajadzīga drosme

Zinu, ka daudzi, lai arī nejūtas apmierināti savā dzīvē, jebkuras pārmaiņas tomēr pamanās ilgāku laiku atlikt. Varētu jau jautāt, vai tiešām viņi negrib justies labāk?!

Taču, lai arī gribēšana ir, tik vienkārši tas tomēr nav. Milzu izaicinājums slēpjas grūtībā pieņemt lēmumu, ka tagad gribu mainīties. Gribu darīt citādāk, lai justos citādāk. Gribu mācīties, gribu trenēties jaunās pieredzēs un gribu sevi izaicināt, jo pārmaiņās vispirms kādu brīdi būs vēl grūtāk, nekā jau pašlaik ir.

Tam ir vajadzīga drosme un skaidra apziņa, ka labākais brīdis ir tieši tagad. Nav jāgaida, kad būs vēl mazāk spēka, vai kad esošie uzvedības modeļi būs kļuvuši tik pašsaprotami kā otra āda, ko šķiet neiespējami noplēst.

Tāpēc pieņem lēmumu un dari!

Tomēr atceries arī:

  • Tu drīksti jautāt pēc palīdzības un atbalsta. Tev nav viss jāzina un jāvar vienai.
  • Sadali lielās pārmaiņas mazos solīšos, un sper tos pa vienam.
  • Esi laipna un iejūtīga ar sevi, nedzenot sevi pārmaiņās, kas pašlaik Tevi var tikai pārslogot.
  • Esi labestīga ar sevi arī tajā, ka tomēr ilgi nepaliec tur, kur vienkārši ceri, ka kaut kas grūts beigsies vai pāries pats no sevis, un kur vienkārši pietrūkst Tava drosmīgā lēmuma darīt citādāk.

Zini, ka pārmaiņās bieži vispirms paliek grūtāk, nekā jau bija. Tāpēc var likties, ka nebija vērts. Tā nav taisnība – aiz šīm grūtībām Tu vari satikt jaunu sevi. Zini, ka attīstība parasti notiek caur sāpēm.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *