5 veidi, kā Tavas iekšējās sāpes atspoguļojas Tavā uzvedībā

Uzvedība, kas ārēji izskatās tā, ka viss ir kārtībā, iespējams, atklāj daudz par to, kas notiek Tevī iekšienē – arī par Taviem dziļākajiem ievainojumiem. Ieskaties sevī, esi godīga pret sevi un pārdomā, kurš no šiem uzvedības modeļiem atbilst Tev.

5 veidi, kā Tavas iekšējās sāpes atspoguļojas Tavā uzvedībā:

  • Izdabāt citiem. Sāpes, kas aiz tā slēpjas: citi mani nemīl tādu, kāda esmu, tāpēc es daru to, kas patīk viņiem, lai patiktu un saņemtu mīlestību.
  • Pieprasīt no sevis sasniegumus. Sāpes, kas aiz tā slēpjas: es neesmu vērtīga kā cilvēks, tāpēc koncentrējos uz sasniegumiem, kas man manuprāt var piešķirt vērtību.
  • Nelūgt citiem palīdzību, lai nekļūtu par apgrūtinājumu. Sāpes, kas aiz tā slēpjas: es neesmu pelnījusi, ka kāds par mani rūpējas un kaut ko dara manā labā.
  • Neizrādīt vājumu un vienmēr būt stiprai. Sāpes, kas aiz tā slēpjas: ja es izrādu vājumu, tad mani var ievainot un sāpināt.
  • Pielāgoties citiem. Sāpes, kas aiz tā slēpjas: es neesmu pareiza tāda, kāda esmu, tāpēc es cenšos rīkoties tā, lai daudz neatšķirtos no citiem, kas man ir apkārt.

Kļūsti atkal Tu pati un iemīli sevi!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *