- Izvairīšanās no nopietnām sarunām – Tu izvairies no dziļām sarunām, pārtrauc tās, kā arī izvairies no cilvēkiem, kas uzdod dziļus jautājumus.
- Tu nemitīgi rosies – domas-darbība-domas-darbība… Jūtām tajā visā īsti nepaliek vietas. Ja arī tas nepalīdz, tad labi aizmirsties var ar Netflix vai Instagram palīdzību.
- Toksiski pozitīva domāšana – piemēram, “Avārija, tas taču nav nekas liels, es tāpat gribēju pirkt jaunu mašīnu”. Ja nepārtraukti izliecies, ka viss ir kārtībā, tad tā arī nekad nesastopies ar savām nepatīkamajām un grūtajām emocijām.
- Tu nevēlies palikt viena – Tu izvairies no ilgstošas būšanas vienatnē. Ja esi tikai citu sabiedrībā, tad nav iespējama dziļa sastapšanās pašai ar sevi.
- Tu uzbrūc otram – ja kāds aizskar kādu no Tavām vārīgajām vietām, Tu uzreiz viņam uzbrūc. Tādā veidā Tu izvairies no emocijām, kuras otrs Tevī izraisīja. Tā Tu novirzi fokusu no sevis uz otru.
- Atkarība kā aizmiršanās – lai izvairītos no savām patiesajām emocijām, Tu kļūsti atkarīga no iepirkšanās, alkohola, ēdiena, darba, sportošanas…
- Tu fokusējies uz citiem – uzmanības centrā nonāk citi, Tu par viņiem rūpējies, analizē viņu problēmas un palīdzi. Tā vairs nepaliek ne vietas, ne laika Tavām pašas sāpēm.
7 stratēģijas, lai izvairītos no nepatīkamām emocijām (kas īstenībā nepalīdz)
0
Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Email