“Niķu nav!” atklāšanas svētki

Pavisam drīz pie lasītājiem nonāks Vitas Kalniņas grāmata “Niķu nav” par vecāku attiecībām ar bērnu no 6 mēnešu līdz 3 gadu vecumam. Šim bērna dzīves posmam raksturīga arvien lielāka bērna interese par apkārtējo pasauli un aktīva tās izpēte, vienlaikus pieaugot viņa vēlmei visu noteikt pašam, kas vecākiem var nest jaunus izaicinājumus, salīdzinot ar pirmajiem bērna dzīves mēnešiem.

Kā ļaut mazajam paust savu gribu, neieslīgstot neauglīgās cīņās par varu? Kā cienot bērna ķermeni un vajadzības, apgūt podiņmācību un patstāvīgu ēšanu? Kad un kādā veidā uzticēt bērna pieskatīšanu auklītei vai bērnudārzam? Un visbeidzot, kā vecākiem šajā laikā spēt parūpēties pašiem par sevi?

17. novembrī 19:00 aicinām uz jaunās grāmatas “Niķu nav!” atklāšanas svētkiem tiešsaistē visus, kas vēlas nosvinēt grāmatas iznākšanu, mazliet ielūkoties grāmatas saturā un tapšanas procesā! Būs sirdi sildošas sarunas par grāmatu, mazu bērnu vecākiem un reālām, iejūtīgām attiecībām, kā arī iespēja uzdot savus jautājumus un laimēt dāvanā grāmatas eksemplāru ar manu ierakstu.

.

Lai piedalītos Zoom tiešraidē ar iespēju uzdot savu jautājumu un piedalīties izlozē, reģistrējies augstākesošajā formā vai dodoties uz vitakalnina.lv/niku-nav! Video translācija būs pieejama arī Facebook tiešraidē Ģimenes psiholoģijas centra LĪNA lapā.

Lasiet vairāk par grāmatu “Niķu nav!” un pasūtiet – šiet

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Solve : *
18 − 6 =