Mammas atpūta – decembra tēma Laimīgo Mammu Skolā

Mammas atpūta. Kā mammām atpūsties?

Daudzas mammas uzskata, ka atpūta ir kas tāds, kas iespējams attiecas uz citiem, tikai ne viņām. Kāda tad ir īsta mammas atpūta?

Šī atziņa var radīt dusmas, netaisnības izjūtu un aizvainojumu, reizēm pat bezcerības izjūtu. Tomēr, lai cik ļoti reizēm gribas vainot citus un lai cik neticami liekas, ka var dzīvot arī citādāk, atpūta ir iespējama arī tad, ja esi mamma.

Īstenībā prasme vai neprasme atpūsties var piemist kā dažādu profesiju pārstāvēm, tā sievietēm ar un bez bērniem. Tas bieži nav par to, kas ir tava loma un pienākumi, bet gan daudz ko maina tava spēja būt patiesi šeit un tagad. Gan tad, kad dari savu darāmo, gan tad, kad esi plānojusi atpūsties. Ir taču iespējams pavadīt dienu tā arī neko īsti nepadarot, bet arī neatpūšoties, tāpēc skaidrs, ka tas ir attieksmes un klātbūtnes jautājums.

Atpūta ir prasme un mums ir iespēja iemācīt sev atpūsties un plānot savu dzīvi kā aktivitātei, tā arī atpūtai, īpaši svētku laikam tuvojoties.

Decembrī “Laimīgo Mammu Skolā” runāsim par to, kā šo apgūt un ko tas īsti nozīmē. Tevi gaidīs divas tikšanās 1. un 15. decembra vakarā, nodarbība un jautājumu un atbilžu sesija par taviem un citu mammu uzdotajiem un iesūtītajiem jautājumiem. Abas tikšanās būs pieejamas uzreiz ierakstā kā skolas lapā, tā Facebook grupā. Lasi vairāk šeit.

Nodarbības varēsi papildināt ar mēneša tēmas materiāliem par mammas atpūtu – audio meditāciju, darba lapām, kuras varēsi izdrukāt vai aizpildīt datorā, ekrāna tapetetēm un skolas jaunumu – atbalsta tikšanos mazā grupā kopā ar LMS PEP Atbalsta mammām.


Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Katru mēnesi Tevi gaida jauna mēneša tēma, vērtīgas nodarbības tiešsaistē un ierakstā, praktiskie materiāli, atbalstoša kopiena un ikmēneša tikšanās ar LMS PEP Atbalsta mammām mazās grupiņās.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *