5 komplimenti, kas var samazināt kāda cilvēka emocionālas sāpes

xr:d:DAElpsXEp8M:155,j:1542906674875434732,t:24040410
  • Cilvēkam, kurš uzskata, ka nav pietiekami labs – “Ja es teiktu, ka tu esi pietiekami labs, tad es melotu, jo tu manās acīs esi kas vairāk par to. Paldies, ka bagātini manu dzīvi!” 
  • Cilvēkam, kurš uzskata, ka ir apgrūtinājums citiem – “Tāpēc, ka tu esi manā dzīvē, es piedzīvoju vairāk prieka, mīlestības, cerības un atbalsta. Tu esi mans stiprinājums!”
  • Cilvēkam, kurš uzskata, ka nav pietiekami kompetents – “Es zinu, ka tu spēj daudz vairāk nekā domā. Es vēlētos, lai tu spētu sevī saskatīt to potenciālu, ko es redzu tevī.” 
  • Cilvēkam, kurš baidās kļūdīties un uzskata, ka ir jābūt perfektam – “Pēc katras tavas kļūdas es tevi mīlu mazliet vairāk, jo redzu tavu izaugsmi un tavus centienus.”
  • Cilvēkam, kurš uzskata, ka nav pietiekami izskatīgs – “Man nerūp tavs apģērba izmērs, grumbiņu skaits vai matu krāsa, bet gan tavas sirds siltums. Tu esi skaista gan iekšēji, gan ārēji!” 

Vai tiešām tikai mēs varam paši sev sniegt visu nepieciešamo mīlestību un atbalstu? Daudzi uzskata, ka tā tas ir. Tomēr ne gluži. Citu teiktais var palīdzēt veicināt mūsu iekšējo dziedināšanos un iekšēji stiprināt.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *