Kā atrast mīlestību?

Lai divi cilvēki paliktu kopā nav tik svarīgi, vai abiem ir līdzīgas intereses un cik labi spēj visā atrast kompromisus. Patiesi nozīmīgi partnerattiecībās ir, vai starp diviem cilvēkiem veidojas jūtas.

Tomēr reizēm tieši jūtas ir tās, kas stāv arī ceļā attiecību veidošanai. Bailes par to, ka atkal tikšu sāpināts, ka man neizdosies, vai ka rezultātā noticēšu – neesmu tā vērts, lai būtu attiecībās.

Domājot par to, vai partneri ir saderīgi, izšķiroša nozīme ir tam, kā jūtos ar otru, nevis, ko domāju par otru. Ko sajūti tad, kad skaties uz otru, kad gaidi viņu mājās, kad guli viņa apskāvienā vai ieklausies balsī.

Emocijas  no domām atšķiras ar to, ka emocijas nevaram ietekmēt vai mainīt. Tās vienkārši rodas kā reakcija uz kaut ko iekšēju vai ārēju. Partnera izvēles gadījumā mēdzam teikt “Kaut kas noklikšķēja”.

Emocijas ir tās, kas izkrāso dzīvi.

Diemžēl mūsdienās arvien biežāk mēdzam tās uzskatīt par noteiktu situāciju nevēlamu blakusparādību. Reizēm pārmetam paši sev – “Neesi taču tik emocionāls!” vai “Neļauj emocijām sevi vadīt!”.

To, kā jutīsimies viens ar otru, diemžēl nav iespējams ne izrēķināt, ne izmērīt, un tomēr tieši tas ir tas, kas iedos attiecībām garšu.

Taču, lai cik biedējoši ir attiecību sāpinājumi, es ticu, ka ir iespējams atvērt sirdi mīlestībai. Esmu daudz domājusi, kādas zināšanas vajadzīgas un kas jāiemācās, lai tas izdotos. Ja ilgojies pēc partnerattiecībām, taču nezini, kā tās veidot, tev noderēs mans jaunais video kurss “Kā atrast mīlestību?”.


Raksta autore Vita Kalniņa.

Pārpublicēt bez Vitas Kalniņas rakstveida piekrišanas aizliegts.

Tags from the story
, , ,
Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *