Kas ir emocionālās ēšanas pamatā? Kā to mainīt? (VIDEO)

Kāpēc mēs ēdam emociju vadīti un kurus cilvēkus tas ietekmē visvairāk?

Šajā fragmentā no Laimīgo Mammu Skolas februāra lekcijas “Mammas emocijas un ēšana”, runājam par emociju un ēšanu saikni, kā arī pieskaramies jautājumiem, ar kuru palīdzību šo spēcīgo paradumu un kompensēšanas mehānismu varam iejūtīgi mainīt.

Ja Tevi šī tēma uzrunā vai vēlies noskatīties visu nodarbību un saņemt PDF un audio materiālus – pievienojies skolā februārī! 24. februāra vakarā tiksimies tiešraidē Jautājumu un atbilžu sesijā (Q&A), kur varēsi dzirdēt jautājumus uz skolas mammu un arī Taviem jautājumiem par šo tēmu! Tā arī būs uzreiz pieejama ierakstā.

Martā runāsim par mammas rūpēm par sevi, bet aprīlī – par pašvērtējumu un mūzīgo vēlmi būt vienmēr labai. Maijā pievērsīsimies tēmai par zaudējumu mammas dzīvē. Ja šīs tēmas Tevi uzrunā – pievienojies man Laimīgo Mammu Skolā!


Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Katru mēnesi Tevi gaida jauna mēneša tēma, vērtīgas nodarbības tiešsaistē un ierakstā, praktiskie materiāli, atbalstoša kopiena un ikmēneša tikšanās ar LMS PEP Atbalsta mammām mazās grupiņās.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *