5 lietas, uz ko tev vairs nevajadzētu sevi piespiest (jo tas tev neko labu nedod)

Uz ko tu vairs nevēlies sevi piespiest? Varbūt labāk pārstāt censties un ļaut visam vienkārši notikt savu gaitu? Šeit pieci ierosinājumi, kas ļaus tev uzelpot.

  1. Draudzības, kuru termiņš ir beidzies. Cilvēki mainās un pēc tam iespējams vairs nesader kopā. Ir dabiski kādu ceļa posmu iet kopā, lai pēc tam atkal šķirtos.
  2. Perfektas ģimenes tēls. Neviena ģimene nav ideāla vai vienmēr harmoniska. Tāpēc tev vairs nav jāizliekas, ka tavējā tāda ir. Tu drīksti novilkt robežas, pateikt to, ko domā, un dažreiz arī distancēties.
  3. Lomas, kas nav tavas. Varbūt tu neesi dzimusi, lai būt ideāla mamma, mājsaimniece, karjeriste, sportiste vai pavāre. Pārtrauc sev uzspiest lomas, kas nav tavas. Tev noteikti ir citi talanti!
  4. Smiekli vai labs garastāvoklis. Nē, tev nav jābūt atbildīgai par citu cilvēku garastāvokli. Tu esi pietiekami laba un mīlestības vērta arī tad, ja nejūties priecīga. Toksisks pozitīvisms ir neveselīgs.
  5. Mīlestība. Jā, tev ir jārūpējas par savām attiecībām, taču tev nav izmisīgi jācīnās par mīlestību. Mīlestība, kas sagādā ciešanas, nav īsta mīlestība.

Ko tu savā ikdienā varētu pārstāt un ļaut sev uzelpot?

Ja ilgojies pēc partnerattecībām → Tev noderēs mans video kurss “Kā atrast mīlestību?”
Ja vēlies stiprināt savu intuīciju → Tev noderēs manas lekcijas Laimīgo Mammu Skolā


Raksta autore Vita Kalniņa.

Pārpublicēt bez Vitas Kalniņas rakstveida piekrišanas aizliegts.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *