Mamma un viņas tētis – novembra tēma Laimīgo Mammu Skolā

Tēta nozīme bērna dzīvē mūsdienās tiek uzsvērta īpaši. Tēti ir ieinteresētāki, iesaistās vairāk, uzņemas iniciatīvu par to, ko vēl pirms pāris gadu desmitiem ne iedomāties nevarēja. Tētu klātbūtne bērnu dzīvēs ir augusi. Taču, kā bija tev tavā bērnībā ar tavu tēti?

Tēta neesamība var sāpēt cauri visai dzīvei, arī pieaugušā vecumā, tāpat sāp arī nespēja cienīt savu tēvu, nespēja būt tuvās attiecībās ar viņu, dažāda vardarbība, kas no viņa piedzīvota gan pret sevi, gan mammu, gan brāļiem un māsām.

Nezinu, vai tu piederi pie tām, kuras pašvērtējumam pamatus likusi un stiprinājusi pozitīva tēva klātbūtne, vai gluži pretēji – tevī joprojām ir nepiepildītas ilgas pēc tā, ko tu kā maza meitene būtu gribējusi no sava tēva saņemt, taču neizdevās.

Novembrī “Laimīgo Mammu Skolā” kopā pētīsim to, kāda ir tava tēva ietekme uz tavu dzīvi šobrīd, kas var palīdzēt tev daudz ko saprast – par attiecībām ar sevi, par attiecībām ar savu partneri un arī ar saviem bērniem.

Tevi gaidīs divas tikšanās 10. un 24. novembra vakarā, nodarbība un jautājumu un atbilžu sesija par taviem un citu mammu uzdotajiem un iesūtītajiem jautājumiem. Abas tikšanās būs pieejamas uzreiz ierakstā kā skolas lapā, tā Facebook grupā. Lasi vairāk šeit.

Nodarbības varēsi papildināt ar mēneša tēmas materiāliem – audio meditāciju, darba lapām, kuras varēsi izdrukāt vai aizpildīt datorā, ekrāna tapetetēm un skolas jaunumu – atbalsta tikšanos mazā grupā kopā ar LMS PEP Atbalsta mammām.


Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Katru mēnesi Tevi gaida jauna mēneša tēma, vērtīgas nodarbības tiešsaistē un ierakstā, praktiskie materiāli, atbalstoša kopiena un ikmēneša tikšanās ar LMS PEP Atbalsta mammām mazās grupiņās.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *