Kā manipulē narcistiski cilvēki? (VIDEO)

Savā psihoterapijas speciālistes praksē nemitīgi saskaros ar sievietēm, kas jūtas nepareizas un nevērtīgas savās attiecībās, un kas pilnībā šajā vaino pašas sevi.

Uzskatu, ka ir svarīgi uzņemties atbildību par sevi, savu dzīvi, savām domām un savām rīcībām, taču ne mazāk svarīgi ir arī apzināties, ka reizēm tam ir maz saistības ar Tevi, bet gan ar cilvēku līdzās. Iespējams, ka esi kopā ar kādu, kam ir narcistiskas iezīmes jeb citiem vārdiem esi toksiskās attiecībās.

Apzīmējums “toksiskas attiecības” nav psiholoģijas termins, taču ienācis mūsu sarunvalodā, apzīmējot attiecības, kurās gandrīz burtiski ejam bojā, jo emocionālām ciešanām nereti pievienojas arī kādas fiziskas saslimšanas.

Bieži toksisku uzvedību varam piedzīvot tieši partnerattiecībās, taču mums apkārt šādi cilvēki ir visur – ģimenes, kolēģu, priekšnieku un kaimiņu vidū.

Šajā Instagram Live ierakstā – par dažiem toksisku attiecību manipulāciju veidiem. Plašāk – 3. augusta Laimīgo Mammu Skolas un Laimīgās skolas lekcijā “Toksiskas attiecības”. Biļetes tiešsaistē un ierakstā pieejamas šeit: https://bit.ly/3pSVucL

Ja tēma “Mammas un toksiskas attiecības” ir aktuāla arī Tev, pievienojies Laimīgo Mammu Skolā!


Raksta autore Vita Kalniņa.

Pārpublicēt bez Vitas Kalniņas rakstveida piekrišanas aizliegts.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *