Durvis ver “Laimīgo Mammu Skola”!

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu katru mēnesi! Ar patiesu prieku varu paziņot, ka "Laimīgo Mammu Skola" ir atvērta! Lekcijas, praktiska patstāvīga darbošanās, attālināta tikšanās ar citām mammām un ceļš uz savas mammas lomas laimīgu piedzīvošanu manā, pieredzējušas psihoterapeites, vadībā.

Uzdāvini sev ko vērtīgu un skaistu katru mēnesi! Ar patiesu prieku varu paziņot, ka “Laimīgo Mammu Skola” ir atvērta!

Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Lekcijas, praktiska patstāvīga darbošanās, attālināta tikšanās ar citām mammām un ceļš uz savas mammas lomas laimīgu piedzīvošanu manā, pieredzējušas psihoterapeites, vadībā.

Katru mēnesi tevi sagaida jauna lielā mēneša tēma, mēs tiksimies divās tiešraides nodarbībās, būs iespēja uzdot savus jautājumus un saņemt atbildes, būs pieejamas darba lapas un patstāvīgie uzdevumi, audio meditācijas un vizualizācijas uzdevumi, slēgta un privāta Facebook grupa, kurā būt kopā ar citām mammām, un vēl citi jauki pārsteigumi. Veidosim kopā atbalstošu kopienu mammām!

Lasi vairāk par “Laimīgo Mammu Skolu” šeit.

Decembrī runāsim par tēmu “Pastāvīgs nogurums mammas dzīvē. Tā nav jābūt!” Domāsim, kas tad tie ir par procesiem, kas mūsos kā mammās notiek, un cik daudz un kā mēs varam tos mainīt. Nākamo mēnešu tēmas izziņosim katra mēneša sākumā. Seko līdzi arī aktuālajai informācijai mājaslapā.

Ja pieteiksies līdz 2020. gada beigām – dāvināšu tev pašu izdevīgāko dalības maksu, 17 eiro mēnesī, cik vien ilgi vēlēsies būt kopā ar “Laimīgo Mammu Skolu”!

Reģistrēties skolai vari šeit: https://skola.vitakalnina.lv/

Gaidu tevi “Laimīgo Mammu Skolā”!

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *