Mamma darbā – janvāra tēma Laimīgo Mammu Skolā

Mamma darbā, Vita Kalniņa, Laimīgo Mammu Skola

Vai esi mamma darbā, vai vēlies atgriezties darbā pēc bērna piedzimšanas? Vai vēlies sev palīdzēt justies labāk un mierīgāk kā darbā, tā mājās? Tas ir iespējams!

Skaidrs, ka ģimenes un darba balanss ir viena no grūtākajām lietām strādājošas mammas dzīvē. Nereti tas nozīmē hronisku pārgurumu un mainīgu vainas sajūtu – te pret bērnu, par to, ka esi tik maz kopā ar viņu, te pret darba devēju, ka nespēj būt tik produktīva, īpaši, ja bērns daudz slimo. Mamma darbā, lai arī ir profesionāle, darbiniece vai vadītāja, joprojām ir mamma.

Lai arī mūsdienās darba laiks un darba vieta ir kļuvuši arvien pielāgojamāki darbinieku vajadzībām, ne visām mammām ir pietiekami daudz brīvības tajā, cik daudz, kā un kur veikt savus darba pienākumus. Tomēr arī tad, kad šķiet, nav īsti izvēles, ir vērts pārdomāt, vai tiešām nav iespējams savu darba situāciju kaut nedaudz pārveidot tā, lai tā vislabāk atbilstu tavām un tavas ģimenes vajadzībām.

Gadu uzsākot, “Laimīgo Mammu Skolā” visu janvāri runāsim par tēmu “Mamma darbā”. Par to, kā izbalansēt savu enerģiju un laiku starp darbu un ģimeni, kā justies mierīgāk un labāk darbā, un kā plānot savu atgriešanos darbā pēc ilgāka pārtraukuma mājās ar bērnu.

Šī tēma ir tev, ja tu

  • plāno atgriezties darbā,
  • jau esi strādājoša mamma,
  • vēlies labāku ģimenes un darba dzīves balansu,
  • vēlies justies mierīgāk un labāk, esot darbā/mājās,
  • vēlies mazināt vainas izjūtu un vairot spēju pamanīt un novērtēt sevis paveikto,
  • vēlies saņemt atbildes uz citiem saviem jautājumiem par šo tēmu!

Tevi gaidīs divas tikšanās 12. un 26. janvāra vakarā (pieejamas ierakstā), nodarbība un jautājumu un atbilžu sesija par taviem un citu mammu uzdotajiem un iesūtītajiem jautājumiem. Mēneša nodarbībā uzzināsi manu 6 soļu programmas pamatprincipus labākam ģimenes un darba dzīves balansam! Nodarbības varēsi papildināt ar mēneša tēmas materiāliem par mammas atpūtu – audio meditāciju, darba lapām, kuras varēsi izdrukāt vai aizpildīt datorā, ekrāna tapetetēm un skolas jaunumu – atbalsta tikšanos mazā grupā kopā ar LMS PEP Atbalsta mammām. Lasi vairāk šeit.

Mamma darbā, lai arī ir profesionāle, darbiniece vai vadītāja, joprojām ir mamma.

Ja pievienosies līdz 12. janvārim, tad dāvanā uzreiz saņemsi videolekcijas ierakstu “Apzināties savas vajadzības”, kas tev noderēs, lai iepazītos vai atgādinātu, kādas fiziskās un psiholoģiskās vajadzības piemīt visiem cilvēkiem visos vecumos – arī Tev! – un kā šīs vajadzības apmierināt.


Laimīgo Mammu Skola ir vieta, kur tikties visu vecumu bērnu mammām līdz pat viņu pieaugšanai. Katru mēnesi Tevi gaida jauna mēneša tēma, vērtīgas nodarbības tiešsaistē un ierakstā, praktiskie materiāli, atbalstoša kopiena un ikmēneša tikšanās ar LMS PEP Atbalsta mammām mazās grupiņās.

Leave a comment

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *