5 iespējamie iemesli, kāpēc Tu baidies pievērst sev uzmanību

 1. Kritika un novērošana – agrāk daudzas no Tavām darbībām tika rūpīgi novērotas un bieži kritizētas. Tā rezultātā tas, ka citi Tevi ievēro, var būt saistīts ar negatīvām sekām. 
 2. Sarežģīta ģimenes struktūra – ja ģimenē nav skaidru robežu, būt pamanāmam bieži vien ir saistīts ar privātuma zaudēšanu. Būt neredzemam var sniegt emocionālu drošību. Tā ir izplatīta aizsardzības stratēģija narcistiskās un emocionāli nenobriedušās ģimenēs.
 3. Jūtu ignorēšana – ja Tu atvērsies vai nospraudīsi robežas, Tevi neuzklausīs vai arī Tavas robežas tiks pārkāptas. Tas var radīt pārliecību, ka Tavas domas un jūtas nav svarīgas.
 4. Trauma vai ļaunprātīga izmantošana – cilvēki, kuri ir cietuši no vardarbības, nevēlas tikt pamanīti, jo tas viņiem nozīmē briesmas. 
 5. Mobings vai atstumšana – balstoties uz šādiem nepatīkamiem notikumiem, būt redzamam Tev nozīmē kļūt par uzbrukuma objektu. Paslēpšanās ir kā aizsardzība pret noraidījumu, izsmiešanu un ciešanām.

  Bailes tikt pamanītam un pievērst sev uzmanību nenozīmē, ka Tu nevēlies, lai tevi pamana. Mīlestība, atzinība un iedrošinājums ir svarīgi katram, un var sniegt drošību un stabilitāti.

  Katrs cilvēks uz zemes ir pelnījis, ka viņu ievēro un pamana!

  Tags from the story
  , , ,
  Leave a comment

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *